Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a tesztem mégis...

Pozitív lett a tesztem mégis megjött a megvonásos vérzésem, ilyen van? Akkor most álpozitív volt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél 2hónapig megjött még nekem a vérzésem, de csak minimálisan :-) Nem is számítottam a kicsire, főleg így hogy megvolt aztán kiderült már rég bent van a babóca csak “titkolta” magát😀
2018. aug. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyivel volt más a vérzésed? Hány napig tartott? Milyen színű? :) köszi, hogy válaszoltál!
2018. aug. 26. 07:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél én is véreztem, de kevesebb volt, és kb egy napig tartott. Nem gondoltam akkor én sem babára, nem is teszteltem csak két hét múlva mert kezdett gyanús lenni. Szerintem nézesd meg dokival, bár nagyon az elején lehet nem sok mindent fog látni.
2018. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen volt a tesztem. Tegnap jött meg, még tart. Szerintetek?

2018. aug. 26. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt negatív, nem vagy terhes.
2018. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen egy kontrollcsík van, még halványan sincs második. Biztos, hogy nem vagy terhes.
2018. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is szetszedtem a tesztet mert lattam rajta valamit de ez csak a helye a masik csiknak. Tokre megorultem baba lesz erre masnak megjott. Nem szabad hinni az ilyen van is ott valami meg nincs is csikoknak. Szerintem ez negativ de ha akarod par nap mulva ismeteld meg
2018. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, kicsit barnásnak mondanám de mègsem barna volt mert nem tűnt fel😀 2-3napig tartott bár nekem előtte is ilyen rövidek voltak azért sem gondoltam rá

De amikor eltelt a 2.hónap akkor tűnt fel hogy nagyon kívánós lettem ès reggelente eléggé gyakori volt a hányinger

2018. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt nem pozitív. Negatív. Nem vagy terhes.
2018. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!