Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki ismeri ezt a tesztet?...

Valaki ismeri ezt a tesztet? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 27. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt :)
2018. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy és nem dpo-zgatsz hanem megvárod hogy késsen akkor mindegyik megbízható. Ha 9. dpo-n pisilsz rá akkor mindegyik olyan hogy forgatja-szétszedi-negatívba rakja mert nem tudja eldönteni hogy van-e ott valami vagy csak odaképzeli.
2018. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem dpo-zgatom, nem akarom forgatni meg egyebek. Rendszertelen cikluson van, utolsó aktus után 25 nappal vagyok, holnapra várom, de semmi jele hogy meg jönne, pedig szokta jelezni már pár nappal előtte. Nem szeretnék terhes lenni, ma negatív lett. Azért érdekelt hogy akkor megnyugodhatok végre , ez érzékeny teszt és már 100% soknak kell lennie. Egy ismerősöm mondta ovu tesztet csináljak reggel, naaa az 4 napja full erős két csíkos.
2018. aug. 27. 13:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűen aggódom, 20 napja szakítottam a párommal és most egy terhesség nem lenne jó.
2018. aug. 27. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! 25 nappal aktus után ki kellene mutatnia ha várandós vagy. Ha nagyon félsz akkor vegyél egy clearblue digitalt arról nagyon jókat írnak itt. Vagy predictor early. Reggeli első vizeletből megcsinálod és az már megbízható eredményt kell adjon. Minden jót neked! 29/N
2018. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendszertelen menzesz miatt parázom mert nem tudom mikor késik mikor nem, 25 napban bízom hogy menzesz ide oda már mutatnia kellene ha baba lenne.

Csinálok holnap egy prédikátort aztán remélem megnyugodhatok.

Köszönöm a válaszokat

2018. aug. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!