Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek szedhetem/szedjem?

Szerintetek szedhetem/szedjem?

Figyelt kérdés
18 vagyok. Már volt egy vetélésem sajnos, 8 hetesen, pont mikor elkezdtem szedni a terhes vitamint. Azt hittem attól halt el a baba, de kiderült akkor már másfél hete elhalt... tehát azóta is bennem van az anyai ösztön, és attól félek, mi van ha baj van velem és ezért halt el a baba. Még nem tervezünk babát, de szedném a vitamint előre, vagy ha esetleg újra becsúszna, mert mindenképpen megtartanánk. Gumival védekezünk, de semmi nem 100%. Szerintetek szedjem?

2018. aug. 28. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom ami történt :( A terhesvitamin azonban felesleges lenne.

a vitamin nem előzi meg ezt. Raersz szedni akkor, amikor kisbabát akartok.

egyébként nem feltétlenül van veled bármi baj. Ne vádold magad ezért senki sem hibás és egyáltalán nem biztos hogy újra megtortenik.


Mi most akarunk babázni és én csak folsavat szedek.

29/N

2018. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Maximálisan felesleges. Étkezz változatosan, egészségesen, esetleg valami multivitaminnal rásegíthetsz a SAJÁT egészséged érdekében. De hogy védekezve, egy esetleges becsúszott baba miatt (ha egyáltalán becsúszik) szedj terhesvitamint, hát furcsa logika. Sajnálom, hogy elvetéltél, ez sajnos bárkinél előfordulhat, de nagyon fiatal vagy, még bőven ráérsz családot alapítani.
2018. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!