Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatalmas baj van! A barátommal...

Hatalmas baj van! A barátommal aktus közben észrevettuk, hogy lyukas az óvszer. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A dolog kb 2 órája történt. Még az előtt észrevettük a problémát, hogy elélvezett volna. Ettől fuggetlenul viszont még lehet baj, mert ugye létezik egy bizonyos folyadék amit előváladéknak neveznek és a fiú testét úgy hagyja el, hogy nem is lehet észrevenni. És ez a bizonyos folyadék tartalmazhat spermát.

Nagyon félek, túl fiatal lennék még egy kisbabához. Semmi jele hogy terhes lennék, de nem is szeretnék az lenni. A szüleim nem tudják hogy szexuális életet elek, ezért nem szeretnem veluk megbeszélni, vagy elmondani nekik. Esemény utáni tablettát nem tudom hogy egyaltalan érdemes lenne e bevenni es az a problema hogy ahoz hogy szerezni tudjak nőgyógyászhoz kellene mennem. Vannak olyan jelek amik alapján megtudhatom hogy terhes vagyok e?

Valamint olvastam, hogy esetleg egy nagyon forró furdo okozhat elvetélest. Valakinek van errol valami infoja? Ha igen kérem írja le!! Esetleg ha meg bármi praktika van a terhesség elkerülésére ebben a helyzetben, akkor kerlek írjatok

le. Teljesen kétségbe vagyok esve, felek. Kerlek segítsetek, írjatok tanácsot, tapasztalatot, ötletet es hogy esetleg mik lehetnek a jelei az esetleges terhességnek.



2018. aug. 29. 19:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy az óvszer eleje szinte tejesen szét volt szakadva. És igen, tudom, hogy rossz kategóriába irtam a kérdést.
2018. aug. 29. 19:40
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Kb két óra után milyen terhességi jeleket tetszik várni?
2018. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem 2 ora mulva gondoltam a terhességi jeleket, hanem ugy általánosságban. Mondjuk a következő napokban.
2018. aug. 29. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire a jelekből észreveszed, és a teszt is kimutatja, addigra minimum (!) 4 hetes a terhesség. Ezt már csak elvetetni tudod, amihez kötelező a szülői beleegyezés, tehát nem tudod elkerülni, hogy elmondd. Arról nem is beszélve, hogy ez egy testileg és lelkileg is megterhelő műtét, amit simán elkerülhetsz, ha előre gondolkodsz.


Az esemény utánit 72 órán belül kell bevenni. Mire a megtermékenyült petesejt beágyazódik, és a szervezeted "észreveszi", hogy terhes vagy, addigra több mint egy hét eltelik, tehát már nem hat. A forró fürdő és hasonló házi praktikák legfeljebb akkor működnek, ha a magzat nem egészséges. Ezekben nem lehet bízni, hiszen akkor nem lenne szükség abortuszra.


Ha a barátod nem élvezett beléd, nagyon kicsi az esély, hogy teherbe esel. Minimális, de lehetséges. Ha fiatal vagy és bizonytalan, én a helyedben nem kockáztatnék. Esemény utániért elmehetsz egyedül, vagy akár a barátoddal. Az ügyeletes nőgyógyásznak elmondod mi történt, felírja a tablettát, és nem kell hetekig idegeskedned. Drága lesz, és nem tesz jót a hormonrendszerednek, de még mindig jobb, mintha abortuszra kéne menned úgy, hogy elkerülhetted volna. Tényleg kicsi az esélye a teherbeesésnek, de ilyenkor nem érdemes kockáztatni.

2018. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Az esemény utáni kb 6000-7000Ft. Csak hogy tudd.


Valamint:megtermékenyülés és beágyazódás több nap! Mire kimarad a menszeszed,már 4 hetes vagy. Akkor lehet már tünet.

2018. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszoló mindent elmondott.

Annyival egeszítem ki hogy nem csak nődoki tud felírni tabit, bármilyen doki, még gyerekorvos is. Ha esetleg van ismerősöd aki doki és megbizol benne ő is felirhatja neked. De amúgy az ügyeletre elmész ott is felírják, készülj, lehet bunkok lesznek de ne foglalkozz velük

2018. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kimeld meg magad a tobb hetes idegessegtol. Indulj le az ugyeletre es irass esemeny utanit.

Nekem osszejott igy egy terhesseg.

2018. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

1. 2 óra után nem lehet tünet, még 2 hét után sem nagyon.


2. Ha lenne praktika a terhesség elkerülése érdekében, senki sem menne abortuszra.


3. Ha nem élvezett el nem lehetsz terhes (tapasztalat és még sokkal "veszélyesebb" helyzetben voltam régen)


4. Esemény utánit fel ne írass!!!


5. Beszélj anyukáddal, szerintem nem örülne ha tudomást szerezne róla, úgy hogy nem te mondod el. Én sem akartam régen, de fertőzés, orvos miatt úgy alakult, hogy szólnom kellett, te is tedd így, ne utolsó pillanatban tudja meg anyukád, meg fogja érteni és nem fog haragudni, mert nincs miért.



Hány éves vagy? Ha szeretnél tudni valamit írj privit.

2018. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Na jo az elso hogy ne panikolj! A parod nem elvezett el benned szoval az esely maris csak 1-2%. De a korulmenyektol fuggoen lehet kevesebb is. A ciklusod melyik reszen jarsz? Elejen vegen kozepen? Baratod elozo ejakulacioja ota sok ido telt el, volt wc-n?
2018. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Ne szexelj. Ha a szüleid helyében lennénk, én nagyon kiakadnek, és ez nem normális hogy ők meg azt se tudják, hogy a kicsi lányuk össze vissza k*félget. Én el gondolkodnak, hogy mit rontottam el, biztos ok is elfognak, ha majd terhes leszel a nyakunkon.
2018. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!