Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kétszer jártam így,...

Már kétszer jártam így, augusztusban és most is. Egy hetet késett a menzim, terhességi tüneteim voltak /hányinger, szagok,stb./egy hét késés után pedig egyszer csak megjön. Vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
augusztusban már az uh-n is látszódott,csak nagyon pici volt,és pár nap múlva megjött.
2008. nov. 3. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem többször is volt ilyen, meg vetélés is.

Most derült ki, pajzsmirigy problémám van, és ne csodálkozzak hogy nem marad meg a baba. Teljesen véletlenül derült ki 6 év után!

Hormonvizsgálaton voltál már? Néztek TSH-t?

El sem hiszem mennyi időt elpazaroltam és mennyi babám lehetne ez idő óta, szívemből mondom neked, hogy keress fel egy endokrinológust (magán rendelés kb 6-8000). Ne nőgyógyásszal nézess hormont, az enyém azt mondta minden rendben.......sajna hittem neki......


Szorítok neked!!!!

2008. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Én is már erre gyanakszom.
2008. nov. 4. 18:50
 3/3 A kérdező kommentje:
helyre tudták hozni?van azóta babád?
2008. nov. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!