Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés fájdalom vagy beágyaz...

Peteérés fájdalom vagy beágyazódási fajdalom lehetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Babát szeretnénk a férjemmel és ez az első hónap amikor próbálkozunk. Augusztus 17-20ig volt meg a menstruáciom, naptár szerint 30.-án volt ovulációm. Ma reggel úgy ébredtem, hogy iszonyatos sugárzó fájdalom volt ami a méhem felől a hüvelyembe nyilalt ki mintha kest szúrkáltak volna belem. Nagyon nehezen tudtam koszálni az ágyból és fél óráig kb görnyedten tudtam közlekedni,nem tudtam egyenes háttal lenni.Azóta minden rendben,csak enyhe tompa fájdalmat érzek,van kicsi folyásom krémes meg pici tojásfehérje állagú.Utoljára 29.-en délelött szeretkeztünk a férjemmel.Lehet esélye a terhességnek, hogy most lehetett a beágyazódás vagy ez a nyilaló fájdalom inkább arra utalhat, hogy most szabadúlt ki az érett petesejt? Bárkinek van bármiféle tapasztalata szívesen meghallgatnám. Előre is köszönöm a válaszokat. Szép napot, hétvégét mimdenkinek.
2018. aug. 31. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Most lehetett az ovulàciód
2018. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg most lehetett az ovud, esélyes a baba is! Drukkolok, szép hétvégét!
2018. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A napokban van peteérésed, a beágyazódás legalább 1 hét, de inkább 2. Szóval a peteérést érezted. Viszont ez a szúró fájdalom a hüvelyben nem normális, legalábbis én csak a petefészkeknél érzek fájdalmat.
2018. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol érzem, legutóbb pont nyaralás közben jött rám, csak félig oldalt tudtam megmaradni de már el is sírtam magam, nem csak a hüvely, konkrétan a végbélnyílásig hatol a fájdalom nálam.. természetesen nem minden ciklusban, hol gyengébb, hol erősebb. Eddig csak 1 hüvelyi uh volt, de ott mindent rendben találtak, se ciszta, se semmi, de valami miatt mégsem sikerül teherbe esnem, úgy érzem hogy ennek a nagyon erős fájdalomnak köze van hozzá, de majd kiderül, szóval Kérdező, szerintem az összegörnyedős fájdalom megér egy kivizsgálást, nincs rendben.
2018. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!