Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fog. Gátló abbahagyása után...

Fog. Gátló abbahagyása után mikor jött meg először Nektek? Múlt hónapban hagytam abba, meg is jött a megvonásos vérzésem, de azóta semmi, már a ciklusom 36. napján vagyok? Mikor forduljak dokihoz? Peteérésem még ettől lehet?

Figyelt kérdés
Egyébként még nem próbálkozunk, megszakítással védekezünk...
2010. jún. 21. 20:15
1 2
 1/13 nini24 ***** válasza:

szia!

nekem is megött az első rendesen, majd utána minden hónapban egyre több nap volt, 40-60-70 :(((( Peteérésem volt, de mégse jöttem rendbe napilag, meg a baba sem jött. 11 hónap kellett, hogy beálljon, meg 2 hónap clostys kezelés. Most 27 hetes pocakosvgyok :)

2010. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hű, meg is nyugtattál, meg nem is....! Titkon azért bízok benne, hátha rendeződik. Hát igen, ez a fogamzásgátlós kényelmes évek hátulütője....

Gratulálok a babához!

2010. jún. 21. 20:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a megvonásos mensi után 40 napra jött meg. Utána kétszer 28 napra és most várom(nem várom) június 25-re.
2010. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez már kicsit jobban hangzik....nekem is így legyen!!!!!
2010. jún. 22. 07:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan így volt, ahogy Te írod, mi is megszakítással+ naptár módszerrel védekeztünk, és most a kiságyában alszik a majdnem 6 hónapos kisfiam. :D
2010. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

8:53as vagyok

Meg ugyanígy a gyógyszer abbahagyása utáni vérzés volt csak nekem is.

2010. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez igen! Gratulálok! Mi azért mertünk megszakítással együtt lenni, mert ha jönne a baba, nem bánnánk, sőt örülnénk neki! Azért hagytam abba a tablettát, mert szeretnénk babát, csak meg akartam várni, hogy rendeződjön a ciklusom! Honnan vetted észre, hogy babás vagy? Lehet hogy kellene csinálnom egy tesztet????
2010. jún. 22. 09:47
 8/13 eszo ***** válasza:

Húh..nekem szerencsére nem volt ilyen problémám.. a tabi abbahagyása után 26 napra megjött..és azóta is mindig 24-26 napra jön..


én most vagyok egy miss.abortusz után..szóval én meg most nem tudom, hogy mikor jön meg..de drukkolok neked is , hogy jöjjön!!

2010. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 11!évig szedtem szünet nélkül,mikor abbahagytam,azt mondta a doki,fél év is eltelhet,hogy rendeződjön...abbahagytam tavaly júni4.-én,megjött 8.-án,és 22.-e körül teherbe is estem:)itt alszik mellettem a kislnyom,aki március 15.-én született,pontosan 40. hétre,makk egészségesen:)hajrá!!!!
2010. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok,azt sem tudtam,hány napos a ciklusom,de kiszámoltam 28 napra mikor kéne megjönnie,és a kimaradás után 4 nappal lett csak pozitív,előtte neg.volt.végy egy tesztet....
2010. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!