Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Fogamzásgátló...

Lehetek terhes? Fogamzásgátló bevétel.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Zoely fogamzásgátlót szedek. A 17. Szemét elfelejtettem bevenni, már 14 óra után pótoltam csak. (D.e.11 körül)

A 18.-at rendesen este bevettem ésközösültem a párommal.


Lehetek terhes? Elvileg nem volt akkor peteérésem, kivéve ha spontán. 3. Levél volt.


Köszönöm a segítséget!



2018. szept. 1. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat kihagytam hogy a betegtájékoztató szerint a 17. Nap nem baj ha kimarad és nem kell kiegészítő védekezés. 18. Napra azt írta folytassam a következő levelet 4 nap szünet nélkül. Szóval nem tartottam 4 placebos napot emiatt mert így elvileg kevesebb a kockázat.
2018. szept. 1. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetek terhes? Elvileg nem volt akkor peteérésem, kivéve ha spontán. "


Értsük már meg végre, hogy tablettaszedés alatt ki van kapcsolva a ciklus, nincs ovuláció, hisz pont ez a lényege.

Ha kihagyás történik, akkor meg nem az eredeti ciklusod szerint lesz ovuláció, hanem a kihagyásnak megfelelően...


Egyébként ha a betegtájékoztató azt írta, hogy ilyenkor nem kell kiegészítő védekezés, akkor nem lehetsz terhes.

2018. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 +1
2018. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, igazad van utána gondolkodtam csak eléggé aggódtam. Igazából már kezdtem bebeszélni magamnak hogy baj van.

Csak féltem hogy a beteg tájékoztatban leírtak ellenére is lehetek terhes.

Köszönöm a válaszod!

2018. szept. 1. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért hinnél jobban az itteni laikus embereknek,mint a betegtájékoztatónak?
2018. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!