Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen koran lenne ovulaciom? 19L

Ilyen koran lenne ovulaciom? 19L

Figyelt kérdés
Parommal 2, 3 es 4 hete egyutt voltunk, 1x elment bennem, a tobbinel nem, de nem vedekeztunk, mert nem baj ha jonne a baba. Levelezon vagyok, emellett dolgozunk mindketten, o 25 eves. Megjott augusztusba a havim, kicsit masabb volt, de nem forditottam neki nagy figyelmet. 4 napja mult el a menstruaciom, es 3 napja leesik a hom, aztan felmegy, kicsit rosszul is erzem magam, es ma az a tipikus nyakos folyasom volt egyszer, ami nekem kb mensi utan kb 13 szokott lenni ugye. A hasam egy oldalon szurkal, illetve tegnap mindket oldalt nagyon beszurt egy 10 percig.

2018. szept. 3. 18:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es elfelejtettem odairni, hogy tegnap is voltunk egyutt. Tudom abbol semmi nem lehet meg, nem azert irom le, hanem ha esetleg akkor volt spontan peteeresem akkor azt erezhetem ma? Mivel ilyet meg nem tapasztaltam.
2018. szept. 3. 18:49
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
19 évesen te már érettségiztél?
2018. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 evesen. De szerintem nem errok szol a kerdesem. :)
2018. szept. 3. 19:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Errol*
2018. szept. 3. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Szokott lenni spontán peteérés, akkor aznap fog leesni a hőd.

Ne foglalkozz ki mit mondd. 19 évesen szültem meg a kislányom, nem bántam meg soha. :) Legjobb fiatal anyukának lenni!

Kívánom hamar legyen meg a kicsi nektek is!


24/L

2018. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, esetleg ovus tesztet szerezz be és azzal még könnyebb!:)
2018. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zoequeen ***** válasza:
61%
Én is 19 vagyok és 18 hetes terhes 😁 legjobb dolog ami valaha törtent az eletembe! Szurkolok hogy össze jöjjön és te is átéld ezt!!! Akik meg negativ kommenteket irogatnak azok feltekenyek hogy mar idösebbek es meg mindig nem mernek belevagni 😁❤️
2018. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok és szeretnék babát, de ahogy írjak előttem én nem merek belevágni, mert fiatalnak tartom magam. Sajnos így van ez, de neked szorítok és örülök hogy valaki nem foglalkozik mások véleményével.
2018. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!