Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, hogy nem sikerül teherbe esnem? (részletesen lejjebb)

Figyelt kérdés
Több,mint két éve próbálkozunk a férjemmel.Az ilyenkor szokásos vizsgálatok megtörténtek(sperma,átjárhatósági,hormon,uh-nyomonkövetés)mindent rendben találtak.Járok intimtornára,természetgyógyászhoz,voltam pszichológisnál is,hogy ne görcsöljek rá túlságosan.Vitaminokat szedek.29éves vagyok.Úgy érzem,mindent megtettem.Mielőtt nekiállnánk mesterséges megtermékenyítésnek(előbb inszem)van bármilyen ötlet,hogy mi lehet a probléma?

2018. szept. 3. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A természetgyógyász és a pszichológust leszámítva ugyanez a helyzet nálunk.. januárig adtunk időt, és bele vágunk a lombikba.. sajnos fiatalabbak mi sem leszünk ... 😣
2018. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezzel küzdünk, már a 20. sikertelen hónapnál járunk. Férjemnél a morfológia eredmény lett gyenge, de elvileg ez nem okozhatna gondot. Átjárhatóságim után nagyon reménykedtem, de már azóta lement 3 ciklus. Jelenleg vitaminokat szedünk, férjem még Maca-t kezdett most, én pedig barátcserjét. Ja és egy hete elkezdtünk imádkozni érte közösen. 31N
2018. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kívánom,hogy januárig sikerüljön nektek!

Kaptatok valamilyen ötletet,javaslatot,amit próbáltatok?

2018. szept. 3. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Esetleg stresszes életmód? Dohányzás? Első voltam
2018. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Én is viszont kívánom! Mi már szinte mindent ki próbáltunk.. (mehpempő,teák,vitaminok) viszont ami kicsit öröm az ürömbe, hogy már 2* majdnem sikerült... ott volt a pozitív csík.. egyszer a petezsakig jutottunk, legutóbb (múlt hónapban) pedig egy kémiai terhesség.. 😔 emiatt nem adom fel,hisz már 2*majdnem sikerült... most megpróbálok kicsit jobban odafigyelni az ételre, meg nem stresszelni.. #1 voltam
2018. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Dohányoztam régen,de mikor elkezdtünk próbálkozni,letettem.Az életmódunk elég nyugis szerintem,legalábbis nem gondolnám stresszesebbnek az átlagnál.

Kedves második!Milyen vitamint szedtek?Én trimesztert,a férjem fer14-et.

2018. szept. 3. 21:46
 7/14 A kérdező kommentje:

#1- Köszönjük!

Ezek szerint teherbe tudsz esni,ami nagyon bíztató!Hogy bírod ki,hogy ne görcsölj rá,hogy ne "kattanj meg"?

2018. szept. 3. 21:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Nehezen.. főleg, hogy a környezetemben mindenki babát vár... de nekem nagyon segít a férjem lelkiekben, ami nagyon sokat számít.. nagyon nagy hullámvölgyek vannak. Egyszer fenn egyszer lenn , de nem lehet mindennap ezen kattogni. Próbálom pozitívan látni a világot, és hiszem hogy egyszer mi is megkapjuk a Mi kis csodánkat! Csak meg várat magára 😊
2018. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menjetek egy hétvégére a hegyekbe frisslevegőt szívni túrázni egy kicsit hidd el nagyon jó lesz... Nekünk bevált :)
2018. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Azt is jó lenne tudni, hogy ez alatt a több, mint 2 év alatt hány olyan ciklus volt, amikor valóban a legtermékenyebb napjaidon voltatok együtt. Ha eddig erre még nem figyeltél, én a helyedben használnék ovulációs tesztet is.
2018. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!