Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom hogy sikeres...

Honnan tudhatom hogy sikeres volt a fogantatás és volt beágyazódás?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 21:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Pozitív lesz a teszted
2018. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem volt nektek olyan érzésetek, vagy bármi amiből tudtátok?
2018. szept. 3. 22:01
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Nekem semmi megérzésem nem volt. Ugyanúgy akartam mint az előző hónapokban. Ugyanúgy voltak mensis görcseim mint máskor. A teszt volt az első igazi "jel".

Tudom hidd el hogy soknak tűnik mindig az a két hét ovutól, de utána meg a dokihoz menetel lesz sok idő aztán a következő uh időpontja.

Próbálj meg türelmesebben hozzáállni, magadnak teszel jót vele!

2018. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Próbálok, nagyon köszönöm! Már pár nap a “nem” vártig.. Sok negatív teszten estem túl és már nem tudok bele gondolni sem hogy talán...
2018. szept. 3. 22:09
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra nem vàrod? Èn is èpp vàrakozòban vagyok ès nagyon türelmetlen. Màr èn is csak ùgy tudok kb gondolgozni hogy hàt mièrt pont most sikerült volna....ès ùgyse....nagyon görcsöl a hasam napok òta. Ma talàn ùgy èrzem hogy elmùlt. De akkor is attòl fèlek hogy ùgyis megjön. Nekem 8.àn kène nem megjönnie :)
2018. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#5

Nagyon változó a ciklusom de 10.-ig várom, vagy hamarabb!

Hétvègèn volt olyan hogy szúrkált oldalt, tegnap meg ma mintha megjönne görcsök és nagyon rossz. Bár sejtem hogy egy csíkom lesz ismét! :(

De hátha nagyon bízok benne, remélem a mi hónapunk lesz ez!!! Drukkolok nektek is!

2018. szept. 3. 22:19
 7/30 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ezt nem lehet eldönteni annyira hasonlìtanak a jelek egymàsra...lehet baba is ès mensi is :( Ìrd majd meg hogy mi lett :) drukkolok èn is nektek :) elsőre vàrtok?
2018. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Te is mindenképp! Adja az Isten, hogy legyen mindkettőnknek baba. Igen az elsőre, ti?? :))
2018. szept. 3. 22:25
 9/30 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod :) nekünk is első :)
2018. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Bárcsak, bárcsak, bárcsak ott lenne mindkettőnknek az a második csík!!!’
2018. szept. 3. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!