Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert ennyire fajdalmas az...

Miert ennyire fajdalmas az ovulaciom kozeledte?

Figyelt kérdés
Iszonyat szurasok gyotornek, pedig az elvileges ovumig van meg 10 nap. Puffadok, faj a borom, a melleim is feszulnek, es neha megjon erzesem van. Sok folyasom is van amiota a mensim elmult. Normalis ez? Gyogyszert kell mar szednem annyira faj..

2018. szept. 4. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire nem fájhatna, úgy hogy még majdnem 10napid van Menj dokihoz.
2018. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet komolyabb probléma is. De nem feltétlenül.


Nem vagyuk egyformák, lehet hogy te érzékenyebb vagy. De abból baj nem lehet ha megvizsgáltatod magad.


(Amúgy a bőrfájdalmat én is éreztem kb minden negyedik ciklusban. Foltokban fájt a bőröm, kb úgy tudnám leírni, mintha smirglivel dörzsölték volna ezekben a foltokban. Amúgy nem volt sem piros, sem semmi látható jele ennek. Mindenki úgy nézett rám mint egy ufóra, hogy ilyet nem érezhetek.

Pedig a ciklusomhoz volt köze az tuti, mert mióta várandós vagyok, azóta egyszer sem éreztem.)

2018. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ovu környékén a kézizuleteim meg a térdem fájnak egy hétig annyira, hogy se fogni nem bírok normálisan ,se menni gyógyszer nélkül.Mikor először említettem nőgyógyásznak vágott egy érdekes arcot.Most már folyamatban van a kivizsgalasom.Annyi biztos hogy hormonokkal függ össze,mert míg terhes voltam és újra nem kezdtem menstrualni semmi bajom nem volt.
2018. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért akinek van valamilyen autoimmun izéje, neadjisten ekcéma, bélgyulladás, ízületi gyulladás vagy bármilyen más alap "nyavalya", pl. aranyérre vagy korpára való hajlam, ezek simán reagálnak az épp aktuális hormonális állapotra. (Terhesen ugye kevésbé küzd az immunrendszer önmaga ellen, ezért javulhat, bár sokszor van, akinél pont fordítva alakul és a terhesség valamelyik szakaszában jön elő vagy a szülés után.) De olyan is akad, akinél valami gyulladás vagy összenövés vagy csak enyhébb letapadás ovulációkor vagy menzesznél (endometriózis vagy ciszta nélkül) is tök máshol okoz furcsa tüneteket.

Mindenesetre bármi fáj ennyire, pláne napokig, érdemes orvoshoz menni.

2018. szept. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!