Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mióta próbáljátok összehozni...

Mióta próbáljátok összehozni a babát? Mennyi ideje vártok a gyermekáldásra?

Figyelt kérdés

Valami betegségetek van ami befolyásolja? Ha van, akkor mi a baj?

Mi régóta próbálkozunk, lassan 2 éve és még semmi. Voltam már nőgyógyásznál, azt mondta nem lát semmit ami akadályozhatná, minden rendben van ott. Enyhe pajzsmirígy alulműködésem van, szedek rá minimális félszem gyógyszert, de mondta a háziorvos hogy nagyon nem is kéne vele foglalkozni mert annyira kicsi az eltérés. Nem tudjuk sajnos hogy miért nen jön össze, pedig fiatalok is vagyunk én 23 a párom 33. Nagyon vágyunk már rá.

Jár valaki hasonló cipőben?



2018. szept. 6. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2,5 éve, PCOS betegség miatt, nincs pé-m, csak gyógyszerrel. Májusban sikerült teherbeesnem, de el is vetéltem spontán. Nem adjuk fel.
2018. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyelőre annyit tudunk, hogy nem igazán van peteérésem. Azt, hogy miért nincs, szerintem nem igazán vizsgálták, pl. még csak teljes labort csináltak, plusz hormonpaneles vérvételt. Most szedtem be a harmadik havi Clostilbegytet.. Ha ez sem segít, akkor nem tudom, mi következik.

December óta próbálkozunk egyébként, szóval annyira nem régóta, de már elvagyunk keseredve... :-(

26N

2018. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kitartást mindenkinek!! Annál nagyobb öröm lesz ha összejön! Majd mi biztos duplán örülünk ha majd sikerül!

A sok terhes kismamát ha látom, mindíg azt gondolom hogy csak nekünk nincs szerencsénk, de majd eljön a mi időnk is. Természetesen a más örömének is örülni kell, de ennyi sikertelen hónap után egy kicsit negatív már az ember..

2018. szept. 6. 09:20
 4/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozok én is!

Párom 34 lesz én 24! :(

2018. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

7 éve. pcos-em van, pm alulműködés is. mindkettő kezelve.

kisfiam 2 év után sikerült.

2018. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet egy sikersztori? Mi 6 évig vártunk az első babánkra, 20 éves voltam, mikor próbálkozni kezdtünk, a férjem 31. Mindketten egészségesek vagyunk, semmi gebaszt nem találtak, de nem jött. Aztán a 7. évfordulónkra elutaztunk és már hárman jöttünk haza. A második gyerkőc 4 hónappal szülés után fogant, szoptatás mellett. Így terveztük, de mi is alig hittük el! 😊 Ne adjátok fel, csajok!
2018. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Másfél éve... 29,34 minen rendben mindenkinél. Nincs ir pcos, hormonbaj. Igazolt peterrés és átjárhatóság. Tökéletes spermakép. Belgyógyászati, immunológiai teljes kivizsgálás. Nem tesztelgetek, nem hőmérőzök, nem vagyok megkattanva, de hamarosan ez is eljön. Pobtos 28 napos ciklusok. Soha semmi nőgyógyászati problem. Annyit mondtak, kicsit hátrahajló a méhem.
2018. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Január óta próbálkozunk. PCOS, enyhe IR, PM alulmukodes. Minden kezelve van, ciklusom 3 hónapja pontos, 32 napos.

Múlt hónapban volt egy jó laborom, ahol rendben voltak az értékek, de most újra azt látom a hőgörbén, hogy nem volt peteérés ebben a ciklusban.

Nemsokára megyek dokihoz és megbeszélem vele, hogy vmit csináljunk az ovuláció érdekében. Párom is most megy kivizsgálásra.

24 és 26 évesek vagyunk.

2018. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És a pasidat megvizsgálták már?
2018. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Mi tobb ev ismeretseg utan jottunk ossze tavaly majusban. Kezdettol kezdve probalkoztunk a babaval.

Volt egy mutetem 2015ben, gyulladast talaltak kivul a mehemen es a petevezetekeimen. Valoszinu ez vissza tert tavaly februarban akkor csak gyogyszerrel kezeltek korhazban.

Nagyon feltem, hogy nem lehet babam soha. Promnak elozo kapcsolatbol van mar egy 8 eves fia, tudtam, hogy nem vele van a baj.

De 8 honap utan (szulinapomon) jott a csoda 😍

36+1 hetes kismama vagyok. Nagyon varjuk mar a kislanyunk erkezeset.

Ne adjatok fel. En mire kezdtem fel adni es beletorodni, hogy nem sikerult akkor jott ossze.

En 19, parom 31 eves

2018. szept. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!