Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 14. dpo-n negatív a...

Ha a 14. dpo-n negatív a teszt, akkor már esélytelen, hogy pozitív legyen pár nappal később?

Figyelt kérdés

Hőgörbe alapján, ma vagyok a 14. dpo-n, de totál hómező volt a hajnali tesztem.

Pont 14 nappal ezelőtt voltunk utoljára együtt, szóval később nem foganhatott.


2018. szept. 7. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg negatív is marad sajnos :( Új hónap, új remény!
2018. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok én is.Reménykedem a pozitívban, de nem sok esély látok rá.Ovumat nem tudom pontosan mikor volt.
2018. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De foganhatott kesobb mivel a spermiumok akar 3-4 napig is várakoznak. A hogorbe nem tudom mennyire biztos ovu szempontjából.
2018. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem a hőgörbe meg a nyák figyelése elég jól mutatja. Szóval biztos, hogy akkor volt :)

Később már végig fent volt a hőm, szóval nem lehett később.

Ma még mindig magas, terhességi tüneteket még mindig érzem.

Mielőtt megjön, mindig leesik a hő, mindig tudom előre már reggel, hogy aznap meg fog jönni, de most még mindig semmi.

Már olyanok is megfordultak a fejemben, hogy mi van, ha hibás volt a teszt :D Tudom, kicsi az esélye...

Mindegy, most már várok még kicsit, hátha tényleg megjön, ha meg nem, pár nap múlva tesztelek megint

2018. szept. 8. 06:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló vagyok, én ma csináltam meg egyet de az is negatív lett, szóval tuti nincs baba.Majd legközelebb...remélem.
2018. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amíg nem jön meg, ne add fel te sem :)
2018. szept. 8. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a helyzet feléd?Megjött végül?Nekem még mindig nem jött meg, nem értem miért...talán a pajzsmirigy gyógyszer miatt amit nem olyan régen kezdtem el szedni.
2018. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt megjött :(
2018. szept. 12. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ahogy előttem ia írták új hónap új remény.Nekem még az is necces hiszen meg sem jön, még csak jele sincsen hogy meg akarna jönni.
2018. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!