Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan ki peteérés...

Van itt olyan ki peteérés előtt 6 nappal volt együtt a párjával és terhes lett?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Peteérés előtt 6 nappal lehetetlen. Ennyi ideig nem marad a hímivarsejt életben.
2018. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
nincs
2018. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
De van, nálunk így lett a kisfiam. Tuti 6 nappal volt utána a peteérés.
2018. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, kb. lehetetlen. 6 napig nem marad a hímivarsejt életben. 24-48 óra az átlag, extrém esetben 4-5 nap de az nagyon fehér holló. Szóval neten bárki bármit írhat, nem feltétlen kamuból hanem benézi vagy rosszul sejti, de ez sajna tényleg 0,0001% hogy lehetséges.
2018. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Ciklusom 5. napján estem teherbe. Ez tutibiztos, a párom ugyanis nem sokkal utána külföldre utazott, középidőben nem voltunk együtt. Ezen kívül az ultrahangon is végig egy héttel idősebbnek mutatkozott a magzat, mint a menstruáció alapján számított kor (korrigálták is a dátumot emiatt).

És itt nem arról van szó, hogy a spermium meddig él el... hanem arról, hogy extra tüszőrepedés BÁRMIKOR lehet. Akár egy orgazmustól is.

2018. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos a peteérés ideje, vagy csak naptár szerint? 9. cn-on fogant 1. babánk, 28-29 napos ciklus mellett. De ovu nekem vagy 10, vagy 11. ciklusnapon volt, jóval korábban, mint vártam.
2018. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Majd írok mi lett a dolog végkimenetele. Addigis bizakodom :)
2018. szept. 8. 03:19
 8/11 A kérdező kommentje:

Naptár szerint :)

Bizakodok!

2018. szept. 8. 03:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az extra peteérés más tészta. 6 nappal semmilyen peteérés előtt nem lehet teherbe esni. Ez biztos.
2018. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre èn is kivàncsi lennèk. Nekem naptàr szerint 7 ès 8 nappal az ovu előtt tudtunk együtt lenni szintèn utazàs miatt. De èrdekes mivel azt a nedvessèget tapasztaltam akkor amivel ez jàr.Ès èreztem is azt a szùrò èrzèst. Gondoljàtok hogy az extra peteèrès lehetett? 28 ès 32 naposak kb a ciklusaim. Ezt a hònapot 32 naposra mondja. De nem mindig jön meg pontosan ahogy azt ìrja a naptàram,ùgyhogy nem tudok erre alapozni. Inkàbb hagyatkozni a testem jelzèseire,amit mèg tanulmànyozok :)
2018. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!