Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez beágyazódási vérzés lenne?

Lany188 kérdése:

Ez beágyazódási vérzés lenne?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek kb. 5-6 éve. Párommal rendszeres szexuális életet élünk. A ciklusaim normálisak szoktak lenni (28 nap+-1). Most pár órája barnás "vérzést" tapasztaltam, kis mennyiségben, de csak wc papíron. Csodálkozok, mert eddig még soha nem tapasztaltam ezt, pláne nem 14 nappal a menzesz után. Előző hónapban egy tabletta kimaradt (otthon hagytam egy kiránduláskor), más módon nem védekezünk.

Emiatt ez lehet beágyazódási vérzés?



2018. szept. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a mensi előtt 14 nappal az sokkal inkább középidős maszatolás, mint beágyazódás. Amúgy a beágyazódás 10-12 nap alatt megy végbe, így ez az előzőhónap elfelejtett 1 szeme miatt már késő lenne. De amúgy 1 szem kihagyása nem akkora tragédia.


Ha nem vagy biztos a várt napjától tesztelj 2-3 naponta míg nem lesz vérzés vagy pozi a teszt.

De ne parázz nagyon picike az esély hogy terhes lennél, ha meg izgulsz csak késni fog.


A legjobbakat kívánom!

2018. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott valami hormonális borulás lesz inkább az ok. A beágyazódási vérzés egyébként is elég ritka, ne ez legyen az első gondolatod, ha fogamzásgátló mellett pecsételsz
2018. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menszesz utan 14. Nap, az kerlek a peteeres miatti barnazas :D tehat a gyogyszeres marhara nem hatott amikor eppen barnaztal ... hiszen ovulaciod volt.. amugy extrem termekenyseget jelent a kozepidos barnazas.. ajanlom a gyogyszervaltast mert ezek szerint az ovud tovabbra is van gyogyszer mellett..
2018. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!