Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van hogy egy...

Mennyi esélye van hogy egy gyermek után is megmarad a párommal a jó és szerelemmel téli kapcsolat?

Figyelt kérdés
Remélem nem csak negatív válaszok lesznek, gyermek vállalásnál ettől az egytől félek, hogy ez a kapcsolat megromlik és én azt nem szeretném.
2018. szept. 10. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A mi kapcsolatunk egyértelmű javulást mutat amióta van a kislányunk, szóval ilyen is van, nem kell előre parázni.
2018. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem lesz ugyanolyan. Egyáltalán nem. De ez a normális. :)

Nálunk például meghittebb, mélyebb lett a kapcsolat. A fiúnk előtt pedig heves szerelem volt. Mind a ketten azt gondoljuk, hogy most érezzük igazán, hogy össze tartozunk.


Viszont fel kell készülni arra, hogy lehetnek mély pontok. De ha tudjátok kezelni, akkor nem lesz gond.

2018. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk sajnos megromlott, pedig olyan szerelem volt mint még soha senkivel. Ráment a kapcsolatunk is...
2018. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én is ezt tudom nyilatkozni, mondjuk mi nagyon szerettük egymást a gyerek előtt is, igaz voltak kisebb nagyobb válságaink. Amióta gyerekünk van, azt kell mondjam, még mélyebb, még tartalmasabb lett a kapcsolatunk.Kevesebb időnk jut egymásra, de abszolut csapattá váltunk így együtt.
2018. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Tökéletes kapcsolatunk volt. Mióta gyerekünk van, két fáradt ember vagyunk, akik együtt oldanak meg problémákat. Amikor van időnk kettesben lenni, az nem elég a kikapcsolódásra.
2018. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is olyasmi mint az 5nél.

Fáradtak vagyunk, nyűgösek, nincs idő egymásra.

Elmélyült a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk, de hamarabb csattanunk és feszülünk egymásnak.

Ami jó, hogy ez ki van beszélve, egy a cél és megpróbáljuk támogatni egymást.

Nálznk a fő probléma, hogy nem tudunk kikapcsolódni, nincs segítségünk.

Bébiszitterre nem sajnálnám a pénzt, de nem merném rá bízni...ez biztos az én defektem.

Szóval nehéz, sokat kell dolgozni a kapcsolaton.

Ami vigasztal, hogy elmúlik ahogy nő a baba..egyre könnyebb lesz.

Most még nekünk nem az, 15 hós a kicsi...mióta megszületett nem aludtam ki magam.

2018. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

1990 óta vagyunk egy par😀43 évesek vagyunk. Három gyerekünk van, a legnagyobb lassan 19 éves.

Nagyon szeretjük egymást. Jóban rosszban.

2018. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Más lesz, de nem rosszabb. Mi ugyanúgy szeretjük egymást, ha nem jobban. 😊
2018. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk megmaradt, semmi gondunk egymással. Sokat beszélgetünk mindenről, azt hiszem, a kommunikációnak elég nagy szerepe van abban, hogy a babakori nehézségeket jól kezelje a pár. Most 3 éves múlt a kislányunk, januárra várjuk a kisfiunkat, nagyon jó a házasságunk azóta is (ha nem így lenne, nem lenne úton a második baba).
2018. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindkét gyerek után volt hullámvölgy, az egyiknél azért mert egészségi gondok voltak, a másiknál azért mert alig aludtunk két évig. Ettől függetlenül szerelmesek vagyunk egymásba, és miután túléltük ezeket a szakaszokat (amikben, ha benne vagy, azt hiszed, örökké így marad és nem bírod ki, pedig nem és de), tán még jobb is, mint előtte, mert több szál köt össze.
2018. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!