Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési praktikák!? A...

Teherbeesési praktikák!? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sok nő esküszik a gyógyteákra és én hiszem, hogy használna, szóval - ez lehet hülyeségnek fog hangzani - akiknek sokat kellett várni a babóra milyen "trükkökkel" segített rá a megtermékenyülésre?


Kérlek ne ki oktass, hogyha szerinted nevetséges a kérdés hanem egyszerűen tekerj tovább!


Előre is köszönöm a válaszokat!💕



2018. szept. 11. 14:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Annak működik a tea, akinek olyan baja van, amire az pont használ. IR-rel és magas prolaktinnal én teázgathattam volna, amennyit akarok. 10-szeres inzulinnal csak vetéltem volna.


Én nem mondom hogy a teák haszontalanok. De nem az orvosi kivizsgálás helyett. Ha 1-1.5 év rendszeres nemi élet mellett sem jön a baba, én orvost javaslok, nem teázgatást.

2018. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%
Nincsenek trükkök és erre teák.
2018. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Kb. 15 fórumot átolvastam és a palástfűtea a cickafarktea és a folsav segített a csajoknak - tehát volt aki 5 hónapig nem esett teherbe de miután elkezdte ezeket alkalmazni a 6. hónapban teherbeesett. Azért köszi a válaszokat!
2018. szept. 11. 14:37
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld ki ha hiszel ezekben. Ártani nem fog, de használni se.
2018. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ártani nem fog, vitatom. Normális ciklusba ok nélkül bekavarhat.


5 hónap pedig nem sok idő, statisztikailag is simán belefér,hiszen egy jó hónap is max. 20% esélyt ad a teherbeesésre, két egészséges ember esetén is.

2018. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem használ? Attól, hogy neked pikpak összejött másnak még keményen megkell küzdeni érte. Hidd el nem csak én gondolom azt, hogy használ de ha nem is használ legalább tudom, hogy tettem azért hogy összejöjjön. Megmondtam nem kérek kioktatást.
2018. szept. 11. 15:03
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Cickafarkfű teát ciklus első felében kell inni, peteérésig!

Palástfű teát ciklus második felében kell inni, peteéréstől a kövi mensiig.


Emelett fontosak a vitaminok, ásványi anyagok feltöltése a szervezetben.

Magas folsavat tartalmazó vitaminok nagyon hasznosak.

Mellette E vitamin szedéde javasolt.


Remélem segítettem . Szép napot! :-)

2018. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem jött össze pikk-pakk. Többet küzdöttem értük, mint az ide járók 90%-a. Ezért mondom, ha bajod van, orvost keress. Ha nincs, tea nélkül is összejön.
2018. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is bekavartak az amúgy normális cilusomba.
2018. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%
Én termelőtől méhpempőt ettem minden reggel. 3 vetélés után természetes úton összejött a baba 1 hónap pempő kúra után. Nem tudom,hogy ez segített e de az biztos,hogy nagyon jó a szervezetnek és segíti a teherbe esést is
2018. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!