Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelő szakértők! Ez most mi?

Tesztelő szakértők! Ez most mi?

Figyelt kérdés
Másfél éve próbálkozunk, eddig összesen 3, azaz 3 db terhességi tesztet használtam el. A harmadikat ma reggel. Tapasztalat: belemártom, leteszem, figyelem. Kúszik fel. Eléri a teszt zónát. Piros vonal. Végig egyértelműen. Hmm mondom juhuuuu, megy tovább... kontroll zóna. Kijön a vonal, majd ekkor elkezd halványodni a teszt csík. Eltűnt. Se hîre se hamva. Nem értem. Tudom, korán teszteltem. Ma van a 22. Nap, a ciklus 27 napos.... valószínüleg most kattantam rá a dologra. Szioóval eddig mindig nevettem az “ez pozitív?@ kérdéseken, de úgy tűnik nem is olyan egyértelmű. Másnak is jelent meg majd tűnt el csík? A kontroll továbbra is megvan. Negatívnak veszem, csak érdekel hogy ez mindig így van?
2018. szept. 11. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt egyszer ilyen, negativ volt vegul
2018. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az x epil mindig ezt csinálja. Negatív sajnos.
2018. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

De minek kell 5 nappal menzesz előtt tesztelni? Ilyenkor még akkor is negatív, ha utána mégis kiderül, hogy terhes vagy.

Miért nem lehet megvárni a vérzés időpontját, és akkor tesztelni, ha nem jön meg? 5 nappal előtte...mit várunk?

2018. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is x epilf használok. Az ilyen, egész kiporosodik majd ahogy a csik kirajzolódik ha nem vagy babás a kontroll csikon kivül minden kifehéredik. Én nekem a szívem állt meg mikor azért szoritottam hogy nega legyen és az első 40mpercben rozsaszin volt.... aztán (nekem) szerencsére kifehéredett.

Te azt használtál?

2018. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azt, ez walentin volt. Mint mondtam nem nagyon vagyok egy nagy tesztelő, úgyhogy igen meglepődtem.... természetesen negatívnak vettem, de milyen kis huncutak ezek a tesztgyártók....
2018. szept. 12. 05:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor átkúszik a vizelet a reagensen, azt látod ilyenkor. A reagens érzékeli az "anyagot" de ha nem tartalmaz hcg-t akkor visszafehéredik. 5 nappal előbb ez egyébként borítékolható volt.
2018. szept. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eddig mindig rosszkor teszteltel, hiába volt csak három. Ha kesik, akkor kell tesztelni.
2018. szept. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!