Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mi a szakmátok?

Nektek mi a szakmátok?

Figyelt kérdés
Direkt tettem fel ebben a témakörben a kérdést. Ugyanis sokan azt írjátok, hogy vajon miért hagyatkozik valaki itteni emberek véleményére megerősítésként. Csak gondoltam megér egy statisztikát a kérdés. :) Bocs ha off

2018. szept. 13. 09:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%

Francia női ruhakészítő:)


Közöm nincs ehhez a szakmához, pedig más boldog lenne tőle, én útálom:D

2018. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%

CAD-CAM informatikus és gépészmérnök vagyok.

Kutatás-fejlesztés területen tevékenykedő cégnél vagyok gyártástámogató mérnök.

37hkm

2018. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
78%

Szakács vagyok, de szülésig pultosként dolgoztam.

Gyed alatt elvégeztem egy TB- és bérügyintéző tanfolyamot (tehát már ez is végzettségem), és most pénzügyesként dolgozom egy kis cégnél.


Sokan azért hagyatkoznak az itteni válaszokra, amiért a 2. gyereknél már inkább saját magára hagyatkozik az anya. Szóval a tapasztalat néha többet ér, vagy hasznosabb.

2018. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Óvodapedagógus vagyok.
2018. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
70%
Bankár
2018. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
73%

Klinikai-kémiai laboratóriumi szakasszisztens vagyok. Értsd: eü szakdolgozó.

Vagyis én értek sok mindenhez. (Én vagyok az a kismama, aki a pozitív teszt után nem gyk-ra jött mindenfélét kérdezni, hanem elővettem az anatómia tankönyvem, és megnéztem, hogy akkor most épp mi is történik odabent :D )


De még nem értek magához a gyerekekhez, vagy a hordozáshoz, vagy az igény szerinti szoptatáshoz, szóval, hogy úgy mondjam: anyukás dolgokhoz még nem értek.


Én magához az emberhez, mint szervezethez értek.

Én értem miért placebo sokszor az utro, gyakran el is magyarázom. (Bár egyre ritkábban). Pontosan tudom hogy működik egy terhességi teszt (és most nem a laikus magyarázatra gondolok). Stb stb.

Felesleges felsorolni. A lényeg, hogy a tudomány részéhez értek, viszont sok egyéb kérdésben meg az anyukák sokkal okosabbak, tapasztaltabbak nálam.


Szóval én azt gondolom, bizonyos kérdésekben valóban jobb a szakemberre hallgatni, más kérdésekben meg szuper tanácsot tudnak adni a gyakorló anyukák.


Itt egy nagy baj van, hogy bárki bármit ír, kb rommá van pontozva. A szakmai kérdésnél a szakembernek nem hisznek. Jöhet ide orvos, csecsemős, szülésznő bárki... mindenki okosabbnak hiszi magát náluk. Más kérdéseknél, amit bárki meg tud válaszolni, mert mondjuk vélemény, vagy tapasztalati dolgot írunk/írnak le, akkor meg véleménykülönbség miatt esnek egymásnak és pontozzák le a másikat.


25 hkm

2018. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Pénzügyes, bérszámfejtő.
2018. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%
Védőnő és egészségügyi mérnök. Már részlegvezetőként dolgozom egy gyógyászati segédeszközöket tervező és előállító vállalatnál.
2018. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Kisgyermeknevelő (BA) végzettségem van.
2018. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
79%
Gyogszerkiado szakasszisztens
2018. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!