Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán tesztelők, érdemes...

Korán tesztelők, érdemes nemvárt előtt hcg vérvételre menni? 28 napos ciklus esetében 26. napon.

Figyelt kérdés
A 25. ciklusnapomon vagyok. xepillel teszteltem, kettő nagyon halvány, de rózsaszín második csík, egy full negatív. ugyanazt a mintát használtam mindhárom esetében.

2018. szept. 13. 12:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen nyugodtan marházzatok le... :-) hogy miért nem bírok várnmi. Nos, az életem 3 éve csak a várakozásról szól. Nem tagadom, az elmúlt 4-5 hónapban elszaladt velem a ló...
2018. szept. 13. 12:58
 2/13 A kérdező kommentje:
Végülis a kérdés az lenne, hogy vérből hamarabb kimutatható? Meg ott nyilván nem zavar be a koncentráció. Rengetegek iszok, állandóan pisilek...ideje sincs besűrüsödni... :/
2018. szept. 13. 12:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én mentem,mert lett egy pozi tesztem 2 nappal a nemvárt előtt.Megcsinálták,nekem 4000ft volt.Kimutatta hogy nem vagyok terhes,tehát a teszt volt rossz.És nem szellemcsík volt,nyilván arra nem megyek HCG vérvételre.De igen előbb kimutatja,csak az a gond ilyenkor hogy bármi lehet még ilyenkor.
2018. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én megértelek,nekem 6 év szólt erről.De rájöttem hogy ez így nem oké,ezt nem lehet örökké csinálni.Rengeteg mindenen vagyok túl.Én el tudtam engedni.Van aki nem tudja.A lényeg hogy megértelek teljes mértékben.És én nem is kérdeztem senki véleményét erről.Ez csakis a te döntésed egyedül.Lényegtelen hogy ki mit mond,vagyis mit mond egy idegen,nem?Sok sikert és kívánom hogy valóra váljon az álmod :)
2018. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
6 év? És végül siker?
2018. szept. 13. 13:11
 6/13 anonim ***** válasza:

A vérvétel hamarabb mutat tehát nem hibazol.

Azt viszont nem értem hogy a 2. Válaszoló miért fizetett érte 4000 ftot. Ez sima labor még házi orvos is kérheti

2018. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6-os, olyan indokkal nem fog ilyen egyik TB-s orvos kérni, hogy "még nem is késik, de baromi kíváncsi és türelmetlen vagyok". Meddőségi kezelés esetén kérhet nyilván ilyen korán a kezelőorvos vérvételt, de ha nincs ismert probléma, ami miatt kellene, ezt nem finanszírozza a TB.
2018. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is magánlabort néztem. 2600 maga a teszt, 1500 a vérvétel díja. És aznap emailben leküldik az eredményt.
2018. szept. 13. 13:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Számomra ez meglepő. Olyan sok baromságot irnak ki, akkor ezt miért nem? Én nem gondoltam hogy valaki ezt megtagadja a betegétől.
2018. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Alapból nem is akarnék tbs vérvételre menni. Ha vérvétel összege kijön 15ből inkább magánba megyek. A fenének van kedve ott ülni a kórházban úgy 3-4 órát. Köszönöm, többet nem kérek belőle. A legutóbb amikor az sztkba voltam vérvételen, akkor is fizettem 5ezret egy nőnek, mert neki sokkal előbbi sorszáma volt mint nekem. Így is vártam vagy fél órát... Pedig ott voltam 7.45re! A magánhelyen meg 5 perc késis miatt is elnézést kérnek. Nekem nem mindegy...
2018. szept. 13. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!