Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontan vetélés után?

Spontan vetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Augusztus 8an megjott a menstruaciom 5 napig tartott.utanna meg vereztem.hivtam a nogyogyaszt egy mondta vegyek tesztet.nem ertettem miert mikor rendesen megjott.pozitivat teszteltem .meg utanna is 4x.ra 4 napra eleg eros verzesem volt gorcsoltem.este bementunk a surgore veteles volt.3 nap utan hazaengedtek. Rgx het mulva felkerestem egy magan nogyogyaszt aki latta hogx van 2 db eleg nagy cisztam a bal petrfeszkemben. Kb 3 napja eleg nagy fajasaim voltak .ugy gobdolom a cisztanak annyi... Hetfon felhivom hogy vissza szeretnek menni vizsgalatra. Jartatok hasonloan ??? Mennyiben befolyasol a ciszta ???

Valaszokat elore is koszonon



#vetéléa
2018. szept. 15. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Mármint a teherbeesést mennyire befolyásolja? Semennyire, általában menzesszel eltűnik a ciszta, de érdemes kivizsgálni, hogy mitől keletkezett.
2018. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!