Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintek sem vagyok terhes,...

Szerintek sem vagyok terhes, ugye?

Figyelt kérdés

Szerintem nem.

Petting és ujjazás volt, esetleg az ujjazással juthatott be előváladék.

Azóta már megjött egyszer aztán mikor elmúlt (annyi volt másmilyen hogy 2napig csak barnázás volt, általább eddig max fél nap barnázás után már rendesen véreztem, amúgy minden más rendben volt) 3nappal később teszteltem negatívat. Xepillel.

Én itt már megnyugodnél hogy nincs baba, de itt a gyakorin annyian irnak olyat hogy van akinek csak az 5hónapban lett pozitiv meg hogy 3-4 hónapig volt nekik vérzés vagy akár végig. De szerintem az nem olyan mint a rendes mensi, más az állaga, mennyisége stb.


Szóval beparáztattak sokan itt gyakorin és kezdem elhinni hogy én is lehetek még terhes. Amúgy szerintem még ebben a hónapban is éreztem az ovut (ami ugye ha terhes vagyok nincsen), mivel középidős pici vérzésem is volt meg szurkáltam,görcsöltem is pont a naptár szerinti napon. Amúgy a kövi mensimig 8nap van még hátra.


Nyugtassatok meg hogy nem vagyok terhes, mert már elbizonytalanodtam annyi kommenttől.


Megköszönöm ha normális válaszok lehetnek?



2018. szept. 16. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

nem vagy terhes.

de ha ennyire parázol, menj el dokihoz, megnyugtat majd. :)

2018. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Ugye.
2018. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek.
2018. szept. 16. 17:30
 4/12 A kérdező kommentje:

Eddig nem paráztam. Illetve a mensi, teszt után teljesen megnyugodtam.

Csak most túl sokat olvastam a gyakorit és az ilyen válaszok nem épp nyugtatóan hatottak

2018. szept. 16. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
nem vagy terhes, és ne rémisztgesd magad :)
2018. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Megfogadom a tanácsot. 😊 Megnyugszom, megint. Legbelül érzem hogy úgysincs gond. Majd kédőbbre várjuk az apróságot.

2018. szept. 16. 18:52
 7/12 A kérdező kommentje:

Na csak a 100% miatt ma ellőttem az utolsó tesztem itthon, holnap szerzek be egy-kettőt, szerintem minden háznál jó ha van, akár mert nagyon várjuk a pozitivat akár mert nem.

Ugyanolyan negatív. Bár egy picit frászban voltam mikor a zónán kivül 2perc 50 másodperckor még rózsaszin volt (igaz nem ott ahol kell a csíknak lennie, a max feliratnál) de aztán eltűnt. Így ez is negatív 😊 (x epil volt a 2darabos)


Mostmár teljesen elengedem megint ezt a témát. Ugyis egy hét és megjön megint 😊 meg ez már a 7. Hét lenne ha baba lenne azt már mutatná a teszt, reggeli pisiből.


Így a 7 hét alatt volt 2 teszte (5-7. Hét) és egy menzesz a 4 héten. Meg most lesz egy hét múlva.


Köszönöm a tegnapi segítségeteket! 😊

2018. szept. 17. 07:22
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Jajj kérdező. Szerintem te várj meg a szexel, vagy pettinggel, akármilyen szexuális irányultságú dologgal. Nem vagy túl érett hozzá. Nem vagy terhes! Basszus! Ha ilyen egyszerű lenne gyereket csinálni, milyen jó lenne, legalábbis nekünk, egy éve nem jön össze, pedig mi élesben csináljuk, egy éve!!!
2018. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok. Már van egy gyerkőc, de nem szeretnénk még kistesót. Az apróságunk is első hónapban jött össze.


Köszönöm, de elég érett vagyok.... és ezt jobban el tudom én dönteni, mint egy ismeretlen az interneten.


Kis megnyugtatást akartam, nem itélkezést. De köszönöm......

2018. szept. 22. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi ésszel van már egy gyereked? Ha elég érett lennél, , és több eszed lenne, akkor egyedül is tudnád, hogy így, illetve ennyitől nem lehet teherbeesni,( hiába is vagy az a teherbeesős fajta) és nem írtad volna akkor ide nekünk ki.

Ha nem akarsz még egy gyereket, akkor védekezzél, de sürgősen!

2018. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!