Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes orvoshoz menni? 5...

Érdemes orvoshoz menni? 5 betöltött hét után vérzés, görcs.

Figyelt kérdés
3 pozitív teszt után a nemvárt után két nappal mentem orvoshoz de nem csinált semmit. Semmi vizsgálat. Aztán egy hét elteltével erős görcs + vérzés. 2 napig tartott barnázásba ment át aztán minden elmúlt. Megnézessem magam vagy ez már sajnos elment...

2018. szept. 16. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Egy vizsgálat ártani nem fog.

Menj igen, lehet megnyugtat, vagy legalább tudod mi történt. Illetve lehet hogy még nincs baj, vagy menthető.

Menj igen, ne ide irogass. (Nem rosszbol)

2018. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én egyből mentem volna már! Ha sajnos elment, azert csak jó lenne tudni nem?!
2018. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
El kell menni. Lehet hogy nem vetélsz, hanem méhen kívülid van. Lehet hogy csak részleges vetélés és eü kaparás kell. Lehet hogy a baba maradt ott, csak pl. hematoma miatt vérzel. Meg kb. ezer más. Orvos!
2018. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Menj mindenképpen, nekem is ez volt, kiderült, hogy polip van a méhszájnál, de a dokim kikezelte. Akkor kb 7hetes voltam.
2018. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkepp menj orvoshoz
2018. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Johogy nem karacsonykor jut eszedbe!😵
2018. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál kedves kérdező ?
2018. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést, igen és minden rendben... Túl hamar teszteltem és persze beleéltük magunkat rettenetesen de az 5 héten spontán elment. Na most kis pihi, gondolatokat eltereljük, aztán majd belevágunk :)
2018. szept. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!