Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt csütörtökön voltam...

Múlt csütörtökön voltam dokinal-4 napja-bal petefészekbem érett petesejt azt mondta kb 2 nap tűszőrepedés es ha nem termékenyülők meg akkor kb 10 -14 nap amìg meg fog jönni . Ma este elkezdtem vérezni Most ezt nem értem . Volt másnak is már ilyen?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ha 4napja voltál és a vérzés nem nagy mennyiségű, csak pecsételés akkor középidős vérzésed volt. De az nem múlt csütörtök csak csutörtök. 2 percig azon gondolkodtam hogy kell a napokat értelmezni.
2018. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez ma reggelre rendes mensi az már tuti. Azt nem értem hogy akkor hogy jöhetett meg ennyire hamar . Lehet hogy érdemes lenne elmennem egy petevezeték átfujasra? Arra gondoltam hogy akkor régebb óta lehetett a petefészekben? De viszont amit itt olvastam a tűszőrepedésnél a tojásfehérje szerűvé válik a hüvelyvàladék az megvolt péntek-szobat legalabbis akkor vettem észre. Majd vasárnap este elkezdtem vérezni .
2018. szept. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!