Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltűnt másnak is, hogy egyre...

Feltűnt másnak is, hogy egyre több a hibás terhességi teszt a piacon?

Figyelt kérdés

Ha csak magamat nézem,én idén 4 tesztet csináltam meg,abból az egyik egy predictor early a másik xepil volt ami 2 csíkos pozitív lett míg a vérteszt 0 hcg-s.

Illetve itt gyakon is látom és igen lehet hogy kémiai terhesség,de lehet hogy élből hibásak.

Barátnőmnek pl 1 hétig végig pozitív volt a clearblue tesztje,majd kiderült,hogy baba sehol,de cisztája jó sok van. Nektek mi a véleményetek?


2018. szept. 17. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Ciszta termelhet hcgt. Egyébként nem értem.

Ha pozitív akkor hcg van a vérben. Alpozitiv teszt jóformán lehetetlen.

Van képed a tesztekről?

2018. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nyílván nincs már és nem is nagyon foglalkoztatott a dolog míg itt hetente bele nem futok ezekbe a pozi majd minden más nega tesztekbe.

Az egyik februárban a másik áprilisban volt nekem.


A barátnőm cisztája nem termelt hcg-t,vértesztje negatív lett. Csináltatott a doki míg mielőtt elkezdte volna gyógyszerezni.

2018. szept. 17. 18:08
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Sosem találkoztam még álpozitív teszttel. Ellenben itt a gyk-n a negatívat pozitívnak képzelő nőkkel annál inkább.
2018. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom mit csinálnak,de ez nekem is feltűnt. Amúgy a predictor nekem is fals pozitív lett többször is. Konkrétan 3x,egymást követő hónapokban. Azóta nem vettem :D Régen még 1 teszt elég volt,hogy meginduljak az orvoshoz,ha most pozitív lenne,újra csinálnék rá 2 napra mert megbízhatatlanok!
2018. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg a másik hogy mennyire pozitív. Én inkább azt látom, hogy sok tesztet pozitívnak vesznek. Pl. Időn túli. Vagy a halvány, csak forgatva kivehető. Ez nagyon megtévesztő lehet.

Én még sosem láttam negatív verteszt mellett pozitív otthoni tesztet. Esetleg ha pár nap eltelt közötte. Mert addig elmehet a terhesség és kiürülhet a hcg.

2018. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Egyre több a korán tesztelő türelmetlen, aki már 8. dpo-tól eszetlenül lövi a teszteket mintha fizetnének érte és mivel a kémiai terhesség nagyon gyakori (minden babával próbálkozó 2. nő életében előfordul a nőgyógyászom szerint) ezért azt hiszi valóban terhes. Holott a kémiai csak annyi hogy elindult valami de nem fejeződött be.


Ha mindenki megvárná hogy legalább egy 3-4 napot késsen a menzesz, nem lenne ennyi csalódott nő.

2018. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondjátok már el a fals pozitív milyen volt. Erős 2 csík? Mennyivel utána jött meg?
2018. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja nem a beleképzelős,képernyőforgatósra gondoltam :)
2018. szept. 17. 18:14
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
A 8.dpos válaszolónak is igaza van. A mai tesztek nagyon érzékenyek. Olyan terhességet is mutatnak, ami nem fog megmaradni. Erről tudni sem kéne, ez gyakori dolog csak ugye fogyasztói piac ezt követeli.
2018. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ilyen teszt után a facelle,x-epil,clearblue negatív lett. Ez a késésem reggelén készült a facelle teszttel egyidőben(ami negatív lett). Másnap reggel a clear és az xepil is negatív lett és délután megjött. Itt is olvastam egy kérdést valamelyik nap. Szerintem az egy gabriel fals pozitív volt.

2018. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!