Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos módszerrel...

Megszakításos módszerrel védekeztünk a férjemmel, de egyetlen egyszer kivételesen kétszer egymás után kis idővel. Nem tudom volt-e közben pisilni. Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez 18 napja volt a ciklusom 15. napján (igen, tudom, csak utólag számoltam ki.) Együttlét után 6-7. napon erősen görcsöltem (lehetett beágyazódás? ... vagy ovu és akkor most később kell megjönnie...), a 14. naptól kezdve 3 napig nagyon kevéske világosbarna folyás, és azóta mellfeszülés néha jobban, néha kevésbé. Ekkor kellett volna megjönnie számításom szerint, mert jó ideje pontos. Lehet csak késik. De lehetnek ezek terhességi jelek? Tesztet csak 4 nap múlva tudok venni. (Tudom, hogy ez nem a legjobb védekezési mód, de nekünk az egyedüli megoldás a műtét lesz. Nem terveztünk 4. babát, de ha jönne, szeretetben nevelkedne, feltételek is adottak.) Ha valakit érdekel, akkor a 'végeredményt' megírom.

#megszakításos módszer #teherbeesés védekezés mellett
2018. szept. 19. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetsz terhes.
2018. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
A marson élsz, hogy csak négy nap múlva tudsz tesztet venni? Itt senki sem jós. Honnan tudjuk mikor kapod be a legyet megint? Ha van 3 gyereked, akkor tudod mi kell hozzá. Meg milyen műtét? Az a része zavaros. És lehetsz terhes, mert a megszakítás nem védekezés. Nem is értem miért írja ezt mindenki. "Megszakításos védekezés". Nincs ilyen fogalom. Megszakításos szeretkezés van.
2018. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
El tudom képzelni milyen feltételek lehetnek adottak,ha egy párszáz forintos tesztet 4 nap múlva tudsz venni.
2018. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes, ha védekezés nélkül szexelsz.
2018. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztetek természetesen lehetsz
2018. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Így hogy egymás után 2x történt nem nagyon lehet kizarni. Ettől függetlenül nem sok esélyt látok rá.
2018. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok tinédzser, közel vagyok a 40-hez és valóban van 3 tervezett gyermekem. Kellően felvilágosult vagyok a szexet, védekezés illetően. Az összes védekezési módszert ismerjük,de sajnos nem használhatjuk egyiket sem (spirált nem rakatok vallási okból, a hormonmemtes védekezési módok meg még ennél is rosszabbak). A megszakításos módszerben 5% az esély a terhességre, nem teljesen elhanyagolható. Műtétre mire gondolhattam:művi meddővé tételre vagy az én vagy a férjem részéről.

2. A kérdés szempontjából annak, hogy 4 napig nem tudok venni tesztet (nem anyagiak miatt), lényegtelen. Ha így jobban tetszik, jelenleg a Marson vagyok s 4 nap múlva jövök haza onnan. A Marslakók pedig nem ismerik a terhességi teszteket.

3. Aki nem a kérdésre válaszol, csak okoskodni jön ide, meg kioktatni, bunkózni, annak a való életben adnak a szavára? Vagy itt éli ki magát?

4. Van pénzünk, van szép házunk, van egy szuper férjem, így ha nem is terveztük, szeretetben, jó körülmények közt nevelnénk fel a negyedik gyereket is. Akkor minek ez a nagy okoskodás, talán nektek kellene felnevelni? Talán ezért is vállaltuk be ezt a védekezési módot, ami sok sok évig működött is. A 3 gyermekünk azonnal jött, ahogy akartuk.

5. Tiniknek nem ajánlom ezt a módszert, hisz a betegségektől nem véd, terhes lehetsz!!!

6. Az értelmes s nem bunkó, nem kioktató válaszokat köszönöm. Kérdezni lehet. Kúltúráltan. Gyermekeinek is ezt tanítom.

7. MINDENKINEK szép napot!

2018. szept. 19. 17:08
 8/20 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne, hogy ezek terhességi tünetek-e. Volt-e valakinek hasonló? Védekezés ide vagy oda, nem az a kérdés lényege.
2018. szept. 19. 17:13
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

7

Te kissé túltoltad a mamziszerepet.


A válaszolóknak NEM vagy a jó édes anyucikája.


Negyven évesen és három gyerekkel nem a gyakorin kellene TIPPELTETNI a közeget, ha már annyira végtelenül okos vagy, mint azt a hetes válaszodban kísérled meg bizonygatni.


Irreleváns, hogy milyen házad van vagy nincs. A védekezési módszerek közülkihagytad az óvszert és a latexmentes óvszert is, ha már ilyen részletesen felsoorltad azokat.


Hogy lehetnek-e ezek terhességi jelek, mint TE KÉRDEZED a főkérdésben, azt 3 gyerek után, 40 évesen magadtól is tudhatnád.


S ide hiába írjuk ide, hogy gyereked lesz vagy kiskutyád lesz, nem nem tesz téged jobban vagy kevésbé terhessé.


Szóval, hátrább a mamziszereppel. Meg az agarakkal.

2018. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

8

Ha nem azt akartad megkérdezni, akkor miért kérdezted meg? Most inkább az érdekel, lehet-e a mellfeszülés terhességi tünet?


Őszintén: szerinted?

2018. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!