Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy 5 hónapos kisfiam...

Van egy 5 hónapos kisfiam akit szoptatok fogamzásgátlót szedek Azaliat ma csináltam tesztet pozitív lett de nem tudom hogy el vetesem vagy meg tartsam valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Terhesség
2018. szept. 19. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
De ehhez miert kell a nagykozonseg? Ez csak rad es a ferjedre tartozik, de foleg rad. Ha elakarod vetesd el, ha nem ne. De nehogy mar vadidegenek velemenyere adj egy ilyen oldalon...
2018. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Atol fugg, hogy miert vetettned el? Azert mert tul megterhelo lenne ilyen kicsi korkulombsegel ket gyerekel? Vagy azert mert fogamzasgatlo szedese alatt maradtal terhes es tartasz az esetleges mellekhatasoktol?
2018. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a mi döntésünk de teljesen össze vagyok zavarodva meg is tartanám de nem is mi van ha nem lesz egészséges a fogamzásgátló miatt de mi van ha el vetettem és nem lehet többet gyerekem néha még a kisfiammal is nehéz nem még egy pici babával ha nagyobb lenne a fiam minimum 2eves nem gondolkoznek az elvetetésen nyilván anyukám is össze zavart még jobban ő azt mondta hogy ha meg tartom legalább egyszere túl leszek a 2gyereken és ahogy nőnek úgy már könnyebb lesz tanácstalan vagyok
2018. szept. 19. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

En csak a fogamzasgatlo reszhez tudok hozzaszolni. Ket baratnom is igy maradt terhes es teljesen egeszseges gyerekeik szuletek. Konzultalj a nogyogyaszodal es aztan hozzatok meg a dontest kozosen a ferjedel. Senki velemenyere ne hallgasatok ez a ti eletetek.

Az abortusz sem okoz meddoseget, mar nem a kokorban vagyunk, nagyon alacsony a muhiba az ilyen beavatkozasnal. Nekem missed ab miatt volt abortuszom es minden rendben van velem.

2018. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

A fogamzásgátló semmi bajt nem okoz. Ez nem lehet indok, emiatt 100 %, hogy egészséges. Az orvos is megerősítheti. Az Azalia egyfajta progeszteron származék. Progeszteront pedig nők ezrei szednek direkt is terhesen.


A többit nektek kell mérlegelni.

Nem hazudok, én is rettentően betojtam volna ilyen kicsi korkülönbségtől.

2018. szept. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Ismerősöm kisfia 9 hónapos, nehezen jött nekik össze, mindenféle vizsgálatra jártak. (Előtte volt 2 abortusza, nem kívánt terhesség miatt.) A csaj most 5 hónapos terhes és megtartják. (A lány szüleinél élnek amúgy, tehát lesz segítsége.)

Biztos, hogy nem könnyű 2 kicsivel, de legalább egyszerre letudod, ahogy anyukád is mondja.

2018. szept. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Igaz,nem fogamzásgátló mellett,de kisfiam 10 hónapos volt mikor kiderült,hogy 6hetes terhes vagyok.

Gyűlölöm az abortuszt..ez a saját véleményem.Így hát megtartottam,nehéz volt elfogadnom,hogy a nagy is pici még.Aztán véreztem,barnáztam és harcoltam érte,hogy életben maradjon.Az abortusz nem fordult meg a fejemben,de félelem fogott el mikor belegondoltam,hogy két kicsi,stb.

Ma már a pici is 10hetes.

Vannak nehezebb napok,de vannak könnyűek.

De egy percig sem bánom.Értük éle,ők a boldogságaim.

Szülés előtt egy hónappal szoktattam le a nagyot a ciciröl.

2018. szept. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Én az alapfeltételeket nézném végig:

-van-e anyagi háttér két gyereknek és 2 felnőttnek

-akarjátok-e mindketten

-bírjátok-e majd idegileg elméleti síkon

Ezek után pedig mennék az orvoshoz és megkérdezném hogy egyáltalán ki tudom-e hordani ilyen rövid regenerálódás után?

2018. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-est miért kellett lepontozni? Vicc...
2018. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Melyik része volt felháborító?

Hogy kis korkulonbseggel szültem a két gyerek között..vagy hogy gyűlölom az abortuszt esetleg még a szoptatás?

2018. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!