Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek tizesével van otthon...

Akinek tizesével van otthon terhességi teszt, miért?

Figyelt kérdés

Tizenx éve élek szexuális életet, egyszer vettem tesztet, mikor már 4 napja késett, de mire másnap reggel megcsináltam volna, megjött. Így van most itthon egy a szekrényben.

De még ha gyereket is tervez az ember, minek otthonra egy rakás teszt? Ha késik, akkor elég egy, ha meg megjön, nem kell egy se. Többször láttam már itti s olyan kérdést, hogy valaki megcsinál egy nap késésnél 3-4 tesztet... minek?


2018. szept. 20. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert izgatott, vágyik a gyerekre, esetleg hosszú hónapok, évek óta nem jön a baba, így türelmetlen. Ez az oka. Ha még nem vágytál veszettül gyerekre, akkor nyilván nem érted. Én akkor "szoktam" tesztelni, ha már legalább az esedékes vérzés napja van. (Háromszor voltam terhes.) De felérem ésszel azt, hogy más meg nem bír várni, még ha nincs is sok értelme előbb tesztelni. Meg azt is értem, hogy visszaigazolást vár a pozitív teszt erősödésétől, hogy minden oké - még ha nincs is ettől garancia semmire. Ez azért nem atomfizika kitalálni, hogy ezek motiválják a sorozattesztelőket. Ezek magadtól tényleg nem jutottak eszedbe, vagy csak most jól esett köszörülni valakiken a nyelvedet?
2018. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

En vagyok aki ma feltett egy kérdést képpel amin 3teszt van.


Csak hogy megnyugtassalak nem egy napon csinaltam a tesztetek és nem áll itthon halomra a teszt.

2018. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nekem tele van vele a szekrény teteje :)

múltkor elkezdtük tervezni a babát. Az volt az első hónap, persze korán teszteltem. Na akkor veszek még egyet, de akkor legyen tartalék is, ha esetleg hibás, meg akkor különböző érzékenység, különböző márka. Egyedül a digitális hiányzik :)


Felvásároltam a Rossmant. :D


A párom is érdekes arcot vágott amikor meglatta :)

2018. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi 1,5 évet vártunk a lányomra, és csak akkor vettem tesztet, ha késett. Soha nem tartottam többet itthon, és egyszerre sem vettem többet.
2018. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindegy az neked? Neked miért nincs otthon több teszt? Na ez most pont olyan idióta kérdés mint a tied!
2018. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Mi nem akarunk újabb gyereket, rendesen védekezünk is, de mióta a legjobb barátnőmnél 14 hetesen derült ki hogy terhes mert menstruált és egyéb tünete sem volt, így inkább minden hónapban ellövök egyet.
2018. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
10 év próbálkozás, rendszertelen mensi, kezelések garmadája, stb. után igen, volt otthon egy marékkal. Attól, hogy a te életedben, számodra nem értelmezhető valaki viselkedése, attól még az ő életében, az ő számára lehet logikus.
2018. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom, mi 6 évig vártunk az első babára, de így is max 2 volt itthon mindig (dupla csomag x-epil). Én sem igazán értem. Viszont ha valakinek ettől jobb, akkor csinálja, szóval a kérdést sem érzem jogosnak. Mindenki mástól nyugszik meg, más esik jól a lelkének. Ha valaki úgy érzi magát biztonságban, hogy van a szekrény tetején 50 tesztje, akkor legyen. Nekem felesleges lett volna, elhittem mindig elsőre.
2018. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem vagyunk egyformák. Te ilyen vagy,más meg másmilyen. Ennyire egyszerű.
2018. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

Mert nem logikusan gondolkodnak.


Logikus gondolkodás:késik a menzeszem már kb. 2 napja, tesztelek. 2 nap múlva talán ismét, hogy erősött-e. Ez 2 teszt összesen akkor is, ha pl. 10 hónapig sikertelen a dolog. Ugyanis csak akkor tesztelek ha nem jön meg.


Nem logikus: számolom a dpo-kat és 8. dpo-tól eszetlen módjára naponta kettőt lepisilek, amíg meg nem jön. Minden egyes hónapban. Ez egy 10 hónapos sikertelenség esetén kb. 120-140 teszt.

2018. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!