Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 3 héttel már...

Aktus után 3 héttel már láthat valamit az orvos?

Figyelt kérdés

Szülés után 3 héttel egy elég nagy hülyeséget csináltam, már 5 hete nem volt semmi intimitás és sajnos nem bírtam tovább... Mivel mindig is fogamzásgátlót szedtem amit csak a 2 próbálkozós idöszakra valamint a terhességek idejére hagytam abba, így nem volt itthon óvszer. Hát én mindig úgy gondoltam a megszakítás nem védekezés de most annyira be voltam indulva hogy úgy voltam vele mégis elég lesz, valószínüleg ovulációm sem volt még hiszen a mensim sem jött meg. Na hát amikor a megszakítás csak félig sikerült akkor elöször abban állapodtunk meg a férjemmel hogy íratunk esemény utánit, de mivel ha azt beszedem abba kellene hagyni a szoptatást így végül mégsem mentem orvoshoz. Az aktus után 3 héttel lesz a 6 hetes kontroll, mivel a dokim a zárójelentésre is ráírta hogy 6 hétig ne legyen szex és szóban is elmondta ezért így utólag eléggé megbántam a dolgot, de most már nincs mit tenni. A 6 hetes kontrollon ô fogja már látni ha esetleg terhes lettem?


Vérzésem a szülés után 4 nappal elmúlt, császáros voltam, a sebem teljesen begyógyult, szülés után 5 nappal már fogócskáztam a lányommal és létrára másztam.


2018. szept. 22. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, akkor 5 hetes leszel akkor, nem valószínű, jogy látni fog bármit is. Viszont tesztnek már ki kell mutatnia akkor.
2018. szept. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Teszt már kimutatja. Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor menj el vérvételre magánban.

6 hetes kontrollon többnyire nem szoktak UH-ot csinálni.

2018. szept. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csináltak UH-ot..


De a teszt hamarabb ki fogja mutatni.


Viszont azért ennél kevésbé vagyunk ösztönlények...


Nekem is a szexen járt az eszem, mégis meg lehet oldani behatolás nélkül is 😕😕😕

2018. szept. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért de hagy kérdezzem már meg hogy Te valami jó magándokinál voltál hogy ilyen gyors volt a felépülés a császármetszésből?


Egyébként kíváncsian várom a teszted eredményét!😊

2018. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

4- es, a csaszarhoz szolnek hozza.

Kulfoldon szultem valasztott csaszarral, 18 oraval utana otthon voltunk, masnap setaltam a babaval egy orat. 35 eves voltam. Nem mindenkit visel meg, foleg hozzaallas kerdese.

2018. szept. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Nem csak maga a szex volt durván felelőtlen dolog, de arra nem gondoltál, hogy bármiféle fertőzést elkaphatsz? Sima kielégítés behatolás nélkül nem lett volna elég? Ja és a dokid a létrázásért és fogócskázásért sem dícsérne meg!


A kérdésre a válasz, igen látná uh-val. Teszt is kimutatja. Viszont attól, hogy nem volt mensid, még lehetsz terhes, hiszen a peteérés a vérzés előtt van.

2018. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ket csaszarom volt, ugyanaz a korhaz, ugyanaz az orvos, en is ugyanaz voltam es a hozzaallasom is, megis az egyikbol nagyon nehezen epultem fel, a masikbol meg pikk-pakk. Nincs ket egyforma mutet, ha nehezen epultel fel az nem a no hibaja vagy rossz hozzaallasa, uristen, tenyleg megerett a vilag a pusztulasra.
2018. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy felnőtt nő ennyire buta?! Tényleg nem birtad megállni hogy ne szexelj? Óriási felelőtlenség volt, örülj ha csak terhes leszel és nem valami fertőzésed lesz!
2018. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!