Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a beágyazódás...

Ezek lehetnek a beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés

Sziasztok a véleményeteket szeretném ki kérni. Szeptember 7en jott meg a menstruaciom 11en már alig volt meg amikor a párommal 2x is lefeküdtünk egymással és mind a kétszer "elment bennem" teljesen utána rá 2 napra is voltunk együtt háromszor egy este aladt es akkor sem védekeztünk. 2 napja pedig nagyon szurkál fáj a hasam nyomást érzek benne és a derekam is nagyon fáj. 2 napja pedig barnas folyasom van.

Viszont 5 nappal ezelőtt írt fel nekem az orvos egy antibiotikumot mert fel voltam fazva.. a felfazasom el múlott már 3 napja.. Úgy hogy nem tudom ez most melyiktől lehet. kerlek írjatok le a velemenyeteket.


2018. szept. 22. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Néhány nap múlva kiderül biztosra!
2018. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok.. A teszt ugye még nem mutatja ki meg az orvos se tudná még megmondani.
2018. szept. 22. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez türelemjáték.

Szeretnéd a babát, nem?

2018. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném . És ez a baj hogy közbe szedtem az antibiotikumot és most nem tudom hogy arra vagyok e ilyen érzékeny vagy baba van a dologba.. próbálok türelmes lenni :)
2018. szept. 22. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor szorítok, hogy összejöjjön! :-)

Mondjuk minden attól függ, hogy mikor volt a peteérésed (a 'nagykönyv' szerint a napokban kellene lennie).

2018. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2018. szept. 22. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
A beágyazódási barnázás nem tart 2 napig.Hány naposak a ciklusaid nagyjából?Tudod,hogy mit jelent a peteérés?
2018. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az időpontok alapján szerintem inkább most van peteérésed. Legyetek együtt ha tudtok
2018. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!