Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét múlva tesztelhetek és...

Egy hét múlva tesztelhetek és elkezdtem pánikolni, hogy még nem házasodtunk össze?

Figyelt kérdés
11 éve élünk együtt Életem Szerelmével. Ebben volt már elutasított meg félre sikerült lánykérés is. Lényeg hogy a házasságig még nem jutottunk el. Aztán ez eddig különösebben nem frusztrált,pedig már legalább 9éve megszakítással "védekezünk" mert úgy voltunk vele,nem tervezzük még konkrétan de örülünk ha terv előtt is érkezne. Most meg úgy érzem,hogy besikerült és ezen pánikolok,hogy lányanya lettem de azt sem szeretném ami szerintem lenne, az után ha tényleg pozitív. Mert szerintem ez egy lökés lenne a Páromnak az újabb lánykérésre. Én meg már boldogan igent mondanék de nem így mert ez olyan mintha csak azért tenné. Holott tudom, hogy nem, de most össze vagyok zavarodva,le sem tudom rendesen kommunikálni a gondolataimat...

2018. szept. 22. 17:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Várd meg a tesztet, addig nincs értelme stresszelni.
2018. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Egy szó: kommunikáció.
2018. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Jól sejtem, min. 30 éves vagy már? Ha igen, akkor durva, amit muvelsz.
2018. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

De légyszíves ezeket a lekezelő válaszokat hanyagoljuk mint 2,3, mert segítségért fordultam ide.

2-es pont azon gondolkodom,hogyan kommunikáljam le ezt. 3-as akkor fejtsd ki miért durva,hátha építő jellegű kritika lesz.

2018. szept. 22. 17:16
 5/41 anonim ***** válasza:
87%
Én az utolsó pár sort nem teljesen értem... először az a bajod, hogy még nem vagytok házasok, a végén pedig már az, hogy ajjajj mi lesz, ha megkéri a kezedet.. Most akkor hozzá akarsz menni vagy sem? Ha igen, akkor meg még van 9 hónapotok összeházasodni. Szedd már össze magad.
2018. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
1-es ha a tesztet várom és az pozitív lesz, akkor már nem tudom úgy felhozni a témát mint aki nem terhes. Ha negatív lesz akkor már ezt a pánikot megélve,természetesen el fogom mondani,amit gondolok...
2018. szept. 22. 17:21
 7/41 anonim ***** válasza:
97%
Bő 27 évvel ezelőtt teszteltem először. Meg 19 éve, meg 15 éve. Most kezdjek pánikolni, hogy még nem házasodtunk össze?
2018. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Egyébként Mindenkinek köszönöm,hogy válaszol és senkit nem pontoztam le.
2018. szept. 22. 17:27
 9/41 anonim ***** válasza:
96%

Jól hiszem, hogy mindkét dologra nagyon vàgysz? :)

Korabban miért utasîtottad el, ill. mièrt volt fèlresikerült?

Tehàt eddig 2x kért meg?

Èn már nem vàrnèk tovább, lehet, már fèl a pàrod megkérni.

Kommunikàlj vele. Felvetném ezen a ponton magamtól a hàzassàgot.

2018. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Én sem értem,honnan jött ez a pánik. Lehet,hogy a munkahelyen szedtem össze ezt a borzasztó mások véleményére adó magatartást? Sosem érdekelt mit gondolnak mások. De ez most mégis annyira egyértelmű: 11éve nem házasodtunk össze és pont most tennénk,le sem lehet vakarni szerintem erről a szituációról,hogy "csak a gyerek miatt" és ez nem fer,mert a szerelmünk nem hétköznapi.
2018. szept. 22. 17:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!