Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Doki szerint nem volt tüsző...

Othetes kérdése:

Doki szerint nem volt tüsző repedés azért késik a menzesz, de 3 pozitív terhességi tesztet csináltam . Most akkor miii? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés

Tehát: Arról van szó hogy 1 héttel ezelőtt nem jött meg a menzeszem. Aznap mikor nem jött meg teszteltem.. negatív lett. Mondom oké. Két nap múlva teszteltem még kettőt... És halvány csíkos lett mind a kettő. Mondanom sem kell boldogságból meg egymás nyakába borulva sírásból állt az egész nap. Kiszámoltam 4+3 voltam akkor. Másnap nagyon halvány rózsaszínes folyásom volt, aztán harmad nap is. Úgyhogy úgy döntöttem elmegyek orvoshoz, habár még nem akartam, hiszen a 6. Hétig kb fölösleges, de ez szükségszerű volt. Ahol aztán jött a pofára esés. Ultrahang után nevetve bele közölte az arcomba hogy biztosan nem vagyok terhes, csak nem volt tüsző repedésem és azért nem jött meg. Erre én elkezdtem zokogni, nyilván nem erre számítottam. És értetlenül kérdeztem hogy de akkor a tesztek miért mutatnak pozitív eredmenyt.?! Erre konkrétan leb*szott a lábamról hogy olvassam már végig a terhességi teszt tájékoztatóját... Mert ha már megtettem volna ezt akkor tudnám hogy a halvány csík az negatív. Bunkó volt. Nagyon. Felírt

progesterone exeltis nevű gyógyszert elhadarta hogy hogyan kell szednem. És küldött Isten hírével.

Sírtam egész éjjel. Sírva feküdtem. Sírtam álmomban..

Nem akartam elhinni amit mondott. Egyszerűen nem hittem el.

Ezen felbuzdulva reggel megkértem a Kedvesem menjen le a drogériába és hozzon egy Clearblue-t... Az digitális. Nincs rajta mit félre érteni.Megcsináltam és pozitív lett.

Teljesen össze zavarodtam. Azóta hasonló történetek után kutatok neten hogy egy kis bizonyosságot kapjak affelől, hogy az orvos is tevedhet.

Kérnék véleményeket... A történetemmel kapcsolatosan. És az olyan vélemények is érdekelnek amit nem akarnék hallani normál esetben.... Nem akarom bele élni magam semmibe .. de én nem hiszek ennek az orvosnak :(


Holnap után mindenképp elmegyek egy másik orvoshoz, de addig kell valami amibe kapaszkodhatok... Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. szept. 22. 18:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Ekkora terhesség nem mindig látszik ultrahangon.
2018. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az orvos egy idióta. Amúgy a halvány csík is csík.
2018. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom. Ezért is nem szándékoztam 6. Hétnél előbb elmenni dokihoz. De mivel rózsaszínes folyásom volt kicsit elkezdtem aggódni. Gondoltam jobb félni mint megijedni.
2018. szept. 22. 18:35
 4/32 anonim ***** válasza:
71%

Én nőgyogyász vagyok.

Bizony sajnos lehet hogy ez nem baba. Sőt. Sajnos vannak olyan gyogyszerek, illetve akár ciszta is amik termelnek hcg-t így a teszt mutathat pozitívat.

Nem tudom biztosan mert már annyi rakás teszt van.... nem a clearblue mutat heteket is? (Bár sajnos sokszor téved a hetekszámában, főleg hogy másként kell számolni) de érdekelne ebben az esetben mit mutatott.


Én azt javasolnám, hogy 2 naponta tesztelj, akkor duplázódik a hcg, egészen addig míg nem jön meg illetve nem lesz közöl olyan erős mint a kontroll. És én több fajta tesztet használnék a helyedben, ugy biztosabb.

Igaz, a nagyon nagyon halvány tesztet tényleg sokszor muszáj negatívnak venni, de ha erősödik, vagy szépen hasonlit a kontroll csík színére, boldog lehetsz már.


Viszont most még ne éldd bele magad. A nők nagy része észre sem veszi hogy terhes volt csak az első menzesszel elment a baba. Sokszor elindul valami, azért lehet pozi teszted, aztán nem lesz semmi.


A legjobbakat kívánom nektek!

Csak kérlek, ne éldd nagyon bele magad. És légy türelmes, előbb-utóbb jön a pocaklakó!

2018. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Illetve javaslok vérvételt is. Az pontosabb mint a teszt 😊
2018. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem olvastam a válaszokat, de egy Vervetelre menj el
2018. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igen azt a fajta Clearblue-t vettem ami hozzávetőlegesen megmutatja a fogantatás idejét.

1-2 volt rajta... Ami azt jelenti hogy 3-4 hetes terhessegrol volt szó amikor a teszt készült.

Igyekszem nem bele élni magam a dologba. Igaz én már szerencsésnek mondhatom magam hisz van kettő gyönyörű kislányom... 3 és fél éves a kisebbik... Gondoltuk most akkor jöhetne egy kisfiú.. :)

Csak az az érdekes hogy soha nem voltak ilyen jellegű problémáim. A menzeszem rendszeres volt mióta megvan. Nem volt olyan hogy kimaradt. Csak akkor amikor terhes voltam. A kisebbik lányom is egy alig látható csíkocskának indult... Annyira össze vagyok zavarodva :(

2018. szept. 22. 18:52
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

A nődoki vagyok.


Ha a pici lánnyal is így kezdődött van esély. 😊


Tesztelj, jó lesz ez.

Ha esetleg meg mèg sem új hónap új esély. Ne görcsöljetek rá a témára és minden rendben lesz.

2018. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem miért pontozták le a válaszom, miközben én adok hiteles választ, elvégre ez a munkám. Erre 26%ban hasznos... igy segítsen másnak az ember... ezért rossz már ez az oldal....


Mellesleg. Kérdező, írd majd meg mi lett végül.

Nőgyógyász

2018. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%
Hogy te nem nőgyógyász vagy, az is biztos. Ettől függetlenül jókat írsz, abban hiba nincsen, de ha te nőgyógyász vagy, akkor én tűzoltó. :)
2018. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!