Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 nappal 3...

Nemvárt előtt 1 nappal 3 pozitív és egy negatív teszt, mindjárt megjön érzés? Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Kell e félnem,hogy holnap mégis megjön, avagy mikor a legnagyobb az esély a vetélésre?:( Kérlek nyugtassatok meg,hogy ez nem mensi előjel??
2018. szept. 22. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A mindjárt megjön érzés normális. Nálam is volt, mindig mentem a wc-re mert éreztem hogy na most....meg fájt a hasam is kicsit, a derekam...de végül nem jött meg és rá 2napra teszteltem pozitívat. Ma már 21heteses vagyok😊

Ne aggódj, minden rendben lesz. Ne is gondolj a vetélésre.😊

2018. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodj meg. Minden rendben lesz. Nem lesz gond, de még kb 1 hétig én nem élném bele magam.


Ha esetleg gond lesz ne csüggedj el. Összejön nem sokára a pocaklakó.


Szoritok a legjobbak miatt! 😊

2018. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Próbálj pozitív maradni, a mindjárt megjön érzés normális és még el is tarthat egy darabig. Nekem is mindkét babámnál így volt. Az elsőnél én is féltem. (A másodiknál is kicsit pedig tudtam, hogy a nagyobbal is így kezdődött.)
2018. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!Köszönöm mindenkinek a választ. Remélem,hogy minden okés lesz :) .Esetleg van ötletetek,hogyan tudnám minimálisra lecsökkenteni a vetélés esélyét? Szedjek vitamint,folsavat már most?
2018. szept. 22. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
A negatív, időrendben az első teszt volt, vagy az utolsó?
2018. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Vitamint, folsavat, magnéziumot akár vast is szedhetsz. Mind jó.


Kerüld az emelést, lépcsőzést, biciklizést és a hirtelen guggolást felkelést-lefekvést és a forró fürdőt, vörös bort.


De persze sajnos ha a baba meggondolja magát ilyennel nem lehet feltartóztatni, csak ezek nővelik a vetélés esélyét.

2018. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszerre csináltam a teszteket. :) különböző fajta volt az összes.
2018. szept. 22. 22:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tippeket!
2018. szept. 22. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Felesleges nemvárt előtt tesztelni. Csak magad stresszeled feleslegesen ráadásul 4 teszt egyszerre?


Azt mondom, nyugodj meg, igyál egy forró teát vagy csokit és várj meg 1-2 hetet legalább... :)

2018. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!