Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek terhes?

Vajon lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szednen kellett clostyt, majd beadtam magamnak (orvosi rebdwketre) 5 Bemfola - és 1 Ovitrelle injekciót, és progeszteront szedek. Az Ovitrelle beadásának estéjén és utána 2 nap múlva voltunk együtt (így mondta a doki). Szombatra nem vártam és nem is jött meg (sosem szokott késni, sőt, általában hamarabb jön). Van egy csomó tünetem (mellfájás és duzzadás, émelygés, hasfájás "megjön érzés", fáradtság), viszont a tesztem teljesen negatív, még egy halvány szellemcsík sincs. :(

Ennek ellenére nagyon bízok benne,hogy hátha összejött mégis...

Olyan jó lenne valami bíztatót olvasni...



2018. szept. 24. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amig nem jon meg van remeny. Nem hinnem hogy barmi baj lenne es azert kesne a menzeszed. Sajnos csak varni tudsz turelmesen. Esetleg ha a heten se jon meg es a teszt negativ,kerj idopontot a dokihoz.
2018. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
És mikor volt ez? Két nap alatt ne várj csodát. Nem vagy te szűz Mária.
2018. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2.hozzászóló!

Nagyon értelemdús és épìtő volt a hsz-od, köszi! Írtam olyat h.nem szexeltünk és a Szentlélektől várom a babát?? Ha csak azért írogatsz h.másokat bánts, inkább maradj csöndben!

2018. szept. 25. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!