Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a leendő gyerekünk egészségét az, hogy én (apuka) 15 évig dohányoztam?

Figyelt kérdés

Tehát lehet a gyerekünknek amiatt valamilyen baja, hogy én 14 éves koromban kezdtem el cigizni, és kb 20 éves korom óta nagyon sokat, kb 2 dobozzal szívtam naponta egészen 29 éves koromig. Mostmár nagyjából 1 éve nem cigizem, és szeretnénk babát a párommal, de ez a dolog kicsit zavar. A párom sosem cigizett.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. szept. 26. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Meg kell nézni a spermiumok életképességét.
2018. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell megnezni csak ha nem jön a baba.


Semmi baj nem lesz kérdező.

2018. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Hát használni nem fog a gyereknek, az tuti, de ha nem szoksz rá újra, akkor hajrá! :)
2018. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Az én párom dohányzik sajnos, de egészséges a lányunk.
2018. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Egyelőre... Te is tudod, hogy később is kiderülhet egy csomó olyasmi, ami a dohányzásra vezethető vissza, pl. tanulási nehézség vagy ilyesmi is.
2018. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Én is dohányoztam terhesség és szoptatás alatt nem), a párom is. 3 gyerekünk van, makkegészségesek.

Tekintve, hogy a legidősebb már 26-18-14 évesek, bizton állíthatom, hogy késői utóhatásokkal sem kell feltétlenül számolni. Nálunk legalábbis semmi ilyen nem volt és van. Kevés náluk egészségesebb gyereket ismerek.

Miért kell ijesztgetni az embereket? Én nem értem.

2018. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"késői utóhatásokkal sem kell feltétlenül számolni ... Miért kell ijesztgetni az embereket?"


Mert - mint te is írod - nem kell "feltétlenül" számolni késői utóhatásokkal, de azért igenis kell számolni velük.

2018. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rockmokus válasza:
Az én szüleim.is dohányoztak mikor engem terveztek. És.nincs semmi bajom.rengeteg mindent ráfognak a bagora. Elég ritka hogy valakinek tanulási nehézségei abból adódjanak hogy a szülei dohányoztak. Hamarabb lesz asztmás. De se én se a bátyám nem érzékeltük hogy bármi bajunk származott volna belőle.
2018. szept. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor van baj ha az anya dohányzik a terhesség alatt. Ha a férfi cigizik akkor maximum abból lehet gond, ha a kismama mellett szívja.


Ha a spermiumok károsodtak, akkor eleve meg sem fogan a baba, illetve nehezen jön össze, de arról szó sincs, hogy emiatt beteg lenne a baba.

2018. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

semennyire! Utóhatás...vicc!


Dédapám dohányzott mint a gyárkémény anno 9 gyereke lett - mind egészséges - köztük a nagyapámmal aki szintén dohányzott mint a gyárkémény 2 egészséges gyereke lett köztük az anyámmal....megszülettem és én is dohányzok


Ha igaz lenne az utóhatás meg a sok hülyeség 1914-1970 között nem születtek volna normális emberek...kb mindenki piált és dohányzott!

2018. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!