Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyenge menstruáció/barnázás....

Gyenge menstruáció/barnázás. Reggel pozitív teszt. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Voltak fura tüneteim.Többek között 6napos késés,majd este gyenge barnázás.Másnap szintén volt barnázás,aztán este jobb oldal a petefészkemnél vagy lejebb? nem is tudom elkezdett erősen szúrni,görcsölni (7napja voltunk együtt a párommal pont,beágyazodás lehet?)Viszont ettől a fájástól volt egy kis vérzés is. Tehát gyenge menstruációm van mondhatom azt. tegnap előtt éjjel kezdődően. Ma csináltam tesztet..mondván sose volt ilyen érzésem. Halvány pozitív lett,ami pár perc múlva erősődőtt,de nem olyan erős,mint a kontroll csík,de látszik szabadszemmel jól!

Most elmehetetett a baba,hogy közbe gyenge menstruációm van és még jelzi a volt hcg szintet vagy még reménykedhetek?


31/N


2018. szept. 29. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

lehet kémiai terhesség

lehet méhenkívüli terhesség

lehet egy nagy petefészek ciszta is

de akár lehet,hogy baba van

orvos többet tud mondani

2018. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Biztos hogy nem a 7nappal ezelőtti aktusból lettél terhes, ilyen gyorsan ez nincs meg.

Esetleg egy korábbi aktusból. Ha már hat napja késik. Nekem ez sehogyse áll össze.

Az én orvosom ebben a fázisban nem csinál semmit, azt mondja a természetre kell bízni.

Természetesen ha ismétlődik, akkor kivizsgálás lehet szükséges.

2018. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

előtte is voltunk együtt védekezés nélkül,de csak a hónap közepétől próbálkoztunk. Először 10.én voltunk együtt úgy.

Lehet kémiai terhesség :(

2018. szept. 29. 09:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd megadni a lehető legtöbb esélyt ennek a terhességnek és kizárni a méhen kívüli esélyét, ne találgass, menj el most orvoshoz.
2018. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 10.-ei együttlétből simán lehetsz terhes. Nem tudom miért a 7 nappal ez előttit gondolod.

Orvos minél hamarabb.

2018. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy Neked segít, de amikor terhes lettem nekem is így volt. Most minden rendben van, 19 hetes vagyok.
2018. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Verzo, terhes no mindenkepp mennjen be az ugyeletre!

Nekem ketszer volt ilyen; legeloszor elment a baba, masodszor megmaradt a terhesseg, de kaptam hormonpotlast!

2018. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

2


Lehet nem tudnak magáért az embrióért semmit tenni, de mondjuk ha rossz helyen tapadt meg simán okozhat az anya testének gondot.Elég felelőtlen az az orvos aki széttárt karokkal vizsgálat nélkül a természetre bízza a betegét miközben egy méhen kívüli terhességnél akár szétmehet a petevezeték vagy akármi...milyen lódoktorhoz jársz??

2018. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem felelőtlen. Természetesen figyelni kell hogy mi történik, de egy "kaparás" is okozhat problémát a nő testében, és a terhesség ilyen korai stádiumában meg nem tapadt baba a legtöbb esetben természezes úton vérzéssel távozik. Ezt meg érdemes "kihasználnia" az orvosnak, és nem rögtön művi befejezést végezni...
2018. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!