Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek? Sziasztok!...

Mit tehetek? Sziasztok! Osszejottem egy fiuval aki 18 eves roma szarmazasu, en 16 eves vagyok es magyar szarmazasu! Nagyon szeretjuk egymast, de a szuleim tiltanak (tiltottak)! Volt hogy elszoktem, es nem sokra ra teherbe estem!

Figyelt kérdés
Most 9 hetes terhes vagyok, anyukam el szeretne vetetni! En mindenkepp szeretnem megtartani, de azzal fenyegetnek, hogy beadnak intezetbe! Olvastam, hogy lehet osszehazasodni a gyamhivatal engedelyevel, viszont anyukam ott mar elaztatott minket mikor elszoktem! Mit tehetnek az erdekeben hogy a fiuval maradhassak, es a magzatot se kelljen elvetetnem? Koszonom elore is. Elnezest az ekezet nelkuli irasomert, csak siettem!

2018. szept. 30. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Szép jövő vár rád, ja nem.
2018. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
És mégis miből akarod felnevelni? Dolgozik a srác?
2018. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Kamu
2018. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés valós akkor komolyan gondolkozz el azon, hogy fiúk jönnek mennek - de inkább mennek ilyen korban, de a gyerek végéig veled marad... Fel kell nevelned, el kell tartanod. Menni fog? Akkor is ha teljesen egyedül maradsz vele? Ha apuka lelép mi lesz? Gyerekkel új párt találni, végzettséget szerezni, munkát találni.. Kemény meló ám.. Anyukád csak jót akar neked.
2018. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

egy ilyen lányt ismerek :) igazi love story


a csaj is ugyan így szökdösött a cigány kanjához, szülei kitagadták a csajt, mivel hiába próbálták nevelni nem hallgatott rájuk, többször csapta ki othon a balhét a csaj és ez lett a vége

beköltözött a csávójához a cigány telepre, lett egy gyerekük, ott hagyták a sulit

és mai napig boldogan élnek a tyúkolba

(szó szerint a tyúkolba, bár azóta biztos alakítgatták)



én se igazán értelek amúgy, kolis voltam

rengeteg magyar-cigány párt láttam már

a cigány pasi mindenhol ütötte a barátnőjét, még az is akit rendes cigány gyereknek ismertem meg és neveztem barátomnak

de mikor egy nap barátnője úgy jött be koliba, hogy be volt törve az orra és sántitott

(már nem emlékszem min vesztek össze, de valami apróság volt)

2018. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukadra hallgass! Hidd el! Fiatalok vagytok meg. Tanulni kene! Felnoni kene a feladathoz! Ha edesanyad nem fog tamogatni hova

mentek a gyerekkel? Mibol veszel neki meg mindent? Es itt nem csak az anyagiakrol van szo. Gyerek vagy meg te is! Itt nem az a lenyeg mi milyen szarmazasu de probalj mar meg realisan gondolkozni konyorgom!

2018. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

Nem is értem itt 1-2 hozzászólót, hogy egyből jön ezzel a cigányozos dologgak. Megis mi alapján ítélkeztek? Ő talán nem ember? Mrg ilyen baromságok hogy mind üti a baratnőjét, na persze. Mert ugye egy magyar pasi sosem üti meg. Nem is halottunk még ilyenről. Tudom hogy milyenek vannak közötte és nem tudom hogy ő éppen milyen is de ne ítélkezzünk.

Nem kell itt kitérni a származásra, teljesen mindegy hogy milyen.


A tény hogy 16 évesen nagyon fiatal vagy még és nem fogod tudni tisztességesen felnevelni a babát, hacsak az apuka nem dolgozik vagy van pénze. Ezen gondolkodj, és ha úgy van később még lehet tőle babád normális körülmények között és megfelelő korban.

2018. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Vetesd el azt a gyereket mert milyen életed lesz? Szerinted örökre veled marad?max addig amíg a szüleid pénzelnek utána kidob a gyerekkel együtt és egyedül maradsz.
2018. szept. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon okos vagy,ne is tanulj,ne is dolgozz,csak vigyázzatok hogy 8 gyerek alatt nehogy megálljatok. De hozzám ne hogy begyertek lopni mikor elfogy a csp,mert nem teszitek zsebre amit kaptok.
2018. okt. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Vagy kamu vagy létezik ennyire hülye pitsa.

Milyen mesés jövő vár rád!!

2018. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!