Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hidegrázás minek a jele lehet?

Hidegrázás minek a jele lehet?

Figyelt kérdés
Aug 17-én jött meg utoljára a mensim, szeptember 21-én voltunk utoljára együtt a barátommal, kb fél percig volt bennem és nem ment el. Nem aggódtam, de most késik már egy ideje. Tudni kell, hogy rengeteget stresszeltem ebben a hónapban és felfáztam/megfáztam, amik miatt különböző gyógyszereket kaptam . Derekam is fáj mostanában, illetve a torkom. Esetleg most fog megjönni? Kérlek, normáis kommentet írj!

2018. okt. 2. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy felfáztál.
2018. okt. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl.lázé.
2018. okt. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ősznek pl.?
2018. okt. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg tesztelj.
2018. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó én augusztusban voltam így, még csak hűvös se volt. Nem voltam terhes. Húzós időszak volt.

Mivel neked késik, érdemes csinálni egy terhességi tesztet! A szeptember 21-es együttlétnél még nem feltétlen lenne pozitív a teszt, 2-3-4-5 naponta ahogy érzed, lehet még tesztelni, amíg nem jön meg!

De felfázás nálam csinált már 1 hetes késést. Sokminden hat a ciklusra. Lehet amúgy most fog megjönni, de a "nem ment el bennem" ha megszakítást jelent, akkor az nem védekezés így van esély terhességre is.

2018. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 2 napja hasmenésem van , görcsölök és hőemelkedésem is van. Gondolom a terhességnek nem lennének ilyen hamar jelei:)
2018. okt. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!