Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nem túl korai 20...

Szerintetek nem túl korai 20 évesen gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 2. 20:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha megvan hozza minden a te szíved joga eldönteni. Ház,megbízható partner,felelősség tudat,anyagiak
2018. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Kinek mi.

Nekem korán lett volna , én még nagyban főiskolára jártam , utána pedig külföldre készültem. De a barátnőmnek aki 18 évesn érettségi után már dolgozni ment ,,neki nem volt korai.

2018. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem korai.
2018. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem csak a kortól függ.
2018. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen szültem. Nekünk nem volt korai.
2018. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
De, korai.
2018. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

A barátnőm terhes , nem én :) , viszont kicsit én is korainak tartom a gyermekvállalást . ( viszont nem annyira fogadja el a véleményem ilyen téren ,mert tudja , hogy én a jövőben sem szeretnék gyermeket).

2018. okt. 2. 20:51
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Korai, nagyon is.
2018. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Tudjátok aki korainak írja, hogy itt nem a kor számít hanem milyen érett az illető!

Vannak olyan csajszik akik 18 évesen felérnek egy 30 éves szintjére is, de van ennek az ellenkezője is. Személytől függ. Meg persze ha adottak a körülmények, párkapcsolat, anyagi stb.

Minden csak nézőpont kérdése! :)

2018. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

30 leszek nemsoka,parom 33.

nagyfiunk 12 lesz,a kozepso 10,a pici 3.

nekunk nem volt korai.gyerek mellett tanultam tovabb,szepen epitgettuk az eletunket.

a 3.gyerkoc mar sajat lakasba szuletett.

1 millio ft kamatmentes,munkahelytol kapott hitel van rajt,semmi mas.szuleink sem tukmaltak soha penzel minket.paromnak is,es nekem is a sajat lakas elerese volt a fo celunk.nem hianyzott a bulizas,csavargas sosem.

mondjuk en 13-4 evesen is inkabb otthon maradtam ha babas ismeros jott latogatoba szuleimhez.

de van olyan ismerosom is,aki boven 20 felett szult es nagyon megszenvedi a hirtelen "bezartsagot".rettento bulizos eletet elt,allandoan fesztivalokra jartak,kocertekre,bulikba.

becsuszott gyerek,1 szobas alberletben,honaprol honapra elnek.allando vitakban a penz miatt.apuka mai napig szeret a pohar fenekere nezni a haverokkal sajnos.

nekik meg most is korai volt.

nem vagyunk egyformak.

2018. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!