Ez gondot jelentene?

Figyelt kérdés
Ma reggel a teszt hattere nem szinetodott be teljesen halvanyrozsaszinre, mint szokott, csak felig, az elso csikig. Ez befolyasol barmit is? A 2. Csik nem jelent meg (nem tervezek gyermeket, csak gyanum volt)

#terhességi teszt #negatív #rozsaszin hatter
2018. okt. 3. 06:03
 1/8 anonim válasza:
42%
Csinálj meg még egy tesztet. Vagy menj el nőgyógyászhoz.
2018. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A második csík a kontroll, pont azért, hogy (azt is) jelezze, hogy elég vizelet szívódott fel.

Tehát ha az nem jelent meg, érvénytelen a teszt.

2018. okt. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De megjelent
2018. okt. 3. 08:43
 4/8 A kérdező kommentje:
A pozitivra utalo csik nem jelent. Nem az a baj, hanem hogy ugye a hatterszin nem ment tovabb. Tehat olyan volt, mintha keves lett volna a vizelet a teszten igy ha pozitiv, ha nem, nem tudott igy megjelenni semmikepp?kesobb pedig az egesz batter ugye feher lett es maradt a negativ
2018. okt. 3. 08:58
 5/8 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok, hogy ertetlenul fogalmazok, de parazok nagyon. Fogamzasgatlot szedek, egyebkent. Nem vagyok ilyen vesz madar, de ereztem, hogy valami nem oke.

Eloszor ugy lattam, hogy van ott egy halvany csik, megneztem mindenfele fenynel, egyszer igy, egyszer ugy lattam. Vegul arra jutottam, hogy nincs ott a csik, vakuval is megneztem.

2018. okt. 3. 09:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a kontrollcsík jelent meg. Tehát nem vagy terhes. Ne bonyolítsd túl.
2018. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ha megjön nem vagy terhes, ha nem jön meg csinálj egy újat. Nekem az első negatív lett, de csak mert hamar csináltam hiába késett. Egy hétre rá sem jött meg, csináltam még kettőt és mind a kettő pozitív lett.
2018. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat
2018. okt. 3. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!