Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után kb 27 nappal,...

Együttlét után kb 27 nappal, az utolsó menstruációt követő 39. nappal negatív teszt mennyire “biztos”?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 06:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindig védekeztünk, csak nagyon aggaszt, hogy most ennyit késik :/ 34-37 naposak a ciklusaim.
2018. okt. 12. 06:49
 2/7 anonim ***** válasza:

100%.

Nem vagy terhes.

2018. okt. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy gondolom, már kimutatná, én biztosra venném a negatívat. Ha nem szokott egyébként késni, akkor ne aggódj, előfordul az ilyen. Egyszer nekem is volt, 10 napot késett, naponta lőttem a teszteket, hogy mégis mi van már, aztán megjött. Utána elmentem orvoshoz, aki megnyugtatott, hogy ha ez nem rendszeres, nem kell aggódni. Ha viszont egyébként is ősszevissza jön meg vagy túl hosszúak a ciklusok, érdemes orvossal konzultálni. Pár napot még várj, aztán ha addig sem jön meg, esetleg megnézetheted magad. De mondom, egészséges szervezet esetén is előfordulhat ilyen, akár ki is maradhat, ez még nem feltétlen gond. :)
2018. okt. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szokott késni...

3 napja most is “úgy” fáj a hasam ahogy előtte mindig szokott, de csak nem akar megjönni. Lehet a ZH-k miatt, stresszfaktor, nem tudom.

2018. okt. 12. 07:26
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Stressz, alváshiány, stb. Nem vagy terhes.
2018. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel is csináltam, negativ, de még mindig nagyon félek.
2018. okt. 13. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Állj már le, nem vagy terhes!!!
2018. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!