Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 halvány pozitív teszt után...

2 halvány pozitív teszt után 2 negatív?

Figyelt kérdés
3 napja késik a mensesem. Nekem óramű pontosan jön mindig. 2 halvány pozitív tesztem volt a aznap mikorra vártam és egy nappal később is. Tegnap és ma viszont 2 egyértelmű negatív tesztem van. Ráadásul már rózsaszín folyásom van ami nekem azt jelzi hogy megjön. Mindig így szokott kezdődni. Akkor nem vagyok terhes? De ha nem akkor miért volt pozitív 2 is? Kedden megyek dokihoz egyébként.
2018. okt. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos lehet hogy kémiai terhesség volt. Gyakori dolog. Ugyanolyan teszt volt egyébként?
2018. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószìnű kémiai terhesség volt.Ugyanígy voltam én is már 3 alkalommal.😣
2018. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 db x-epil teszt volt abból az egyik halvány pozitív volt egy pedig negatív. Az első nem emlékszem milyen márkájú volt azon tisztán kivehető volt a halvány második csík. Az első amit csináltam kazettás volt, azon is látszott a halvány második csík. Nemrég is csináltam egy rossmanos tesztet ami 10-es érzékenységű, az is egyértelműen negatív. Egyébként 4 hónappal ezelőtt is ugyan így jártam csak akkor nem csináltam azonnal tesztet csak 2 nap késés után és akkor negatív lett. Nem szedek gyógyszert egyébként.
2018. okt. 12. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Ezért elég késés után 5-6 nappal tesztelni.
2018. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jobb, ha inkább vársz pár napot, hogy késsen és utána csinálsz tesztet. Lehet, hogy elindult valami, meg abba is maradt.

Ha a későbbi tesztek negatívak, akkor nem vagy terhes.

2018. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!