Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

2 halvány pozitív teszt után 2 negatív?

3 napja késik a mensesem. Nekem óramű pontosan jön mindig. 2 halvány pozitív tesztem volt a aznap mikorra vártam és egy nappal később is. Tegnap és ma viszont 2 egyértelmű negatív tesztem van. Ráadásul már rózsaszín folyásom van ami nekem azt jelzi hogy megjön. Mindig így szokott kezdődni. Akkor nem vagyok terhes? De ha nem akkor miért volt pozitív 2 is? Kedden megyek dokihoz egyébként.

okt. 12. 16:42  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Sajnos lehet hogy kémiai terhesség volt. Gyakori dolog. Ugyanolyan teszt volt egyébként?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 12. 16:43 Privát üzenet
Valószìnű kémiai terhesség volt.Ugyanígy voltam én is már 3 alkalommal.😣

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 12. 16:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2 db x-epil teszt volt abból az egyik halvány pozitív volt egy pedig negatív. Az első nem emlékszem milyen márkájú volt azon tisztán kivehető volt a halvány második csík. Az első amit csináltam kazettás volt, azon is látszott a halvány második csík. Nemrég is csináltam egy rossmanos tesztet ami 10-es érzékenységű, az is egyértelműen negatív. Egyébként 4 hónappal ezelőtt is ugyan így jártam csak akkor nem csináltam azonnal tesztet csak 2 nap késés után és akkor negatív lett. Nem szedek gyógyszert egyébként.

# 3/5Időpont okt. 12. 17:05 Privát üzenet
Ezért elég késés után 5-6 nappal tesztelni.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 12. 18:13 Privát üzenet

Ezért jobb, ha inkább vársz pár napot, hogy késsen és utána csinálsz tesztet. Lehet, hogy elindult valami, meg abba is maradt.

Ha a későbbi tesztek negatívak, akkor nem vagy terhes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont okt. 12. 18:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy hete késik a menszim, terhességi tüneteim vannak, de közben görcsölök mintha megakarna jönni. Az első teszten halvány a második csík, a második teszt negatív. Ma megjelent a...
2 napja csináltam egy ovulációs tesztet és teljesen negatív volt, ma is csináltam és volt rajta egy halvány második csík. Ez azt jelenti, hogy nem sokára ovulálni fogok és a csík...
Az létezik, hogy a facelle halvány pozi, a predictor negatív?
Két napja késik, véleményeket szeretnék olvasni kinél mi történt? Többi lent
Három percen belül ki jött ez a kis halvány csík. De teljesen mikor meg száradt a teszt már nem látszik. Most pozitív vagy negatív?
Ha valakinek van egy halvány pozitív tesztje, arra miért írják sokan, hogy negatív?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!