Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki nem várja holnapra...

Valaki nem várja holnapra vagy hétfőre? Vannak tünetek, amiből arra lehet következtetni hogy baba van?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 11:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagyis éreztek valamit?
2018. okt. 13. 11:45
 2/18 anonim ***** válasza:

Hétfőre nem várom de sztem meg fog jönni ma görcsölt a hasam

🙁

2018. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan mensi görcs?
2018. okt. 13. 15:52
 4/18 A kérdező kommentje:
Én apró nyilalásokat érzek, és szurkákat. Éppen hogy van folyásom
2018. okt. 13. 15:54
 5/18 anonim ***** válasza:
Szurka jobb oldalon, és mensi görcs de én ritkán szoktam görcsölni mensi alatt.
2018. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Enis holnapra hetfore nem varom de tegnap teszteltem negativ volt esti vizeletbol

Semmi tunet meg menszi szeru gorcsok se

Talan egy!par napja elegge faj a fejem de szerintem azert mert meg fog jonni

2018. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! :)

Peteérés után is voltak peteérés szerű szurkálódások nálam, napokig, de nem folyamatosan a jobb oldalamon. Most menstruáció előtt vagyok, ilyenkor azért már szoktam érezni, hogy holnapra megjön. Most nem érzek semmit, néha egy pillanatra érzek enyhe petefészek szurkát. Illetve 3 napja kb. esténként enyhe hányinger (most is).

De várok és reménykedek, még bármi lehet! :)

2018. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!3 hete teszteltem pozitívat, és én kifejezetten sejtettem teszt előtt,hogy baba van.

Igaz csak pár nappal a mensi elmaradása előtt,de elkezdtem szèdülni, fáradt voltam nagyon, és gyenge.

Megjelentek a mellbimbómon ilyen kis patti szerű dolgok,viszont a mellem nem fájt,holott mensi előtt mindig fájt.

Az utolsó tünet egy nagyon hirtelen,erős fehér folyàs volt 2 nappal előtte.Rohantam is a WC-re,hogy na megjött,de csak nyák volt.:) remélem tudtam segíteni!!!Mindenkinek sok sikert!

7hkm

2018. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Teszteltem, de negatív. Hogy vagytok? Ugy érzem mintha megakarna jönni.
2018. okt. 14. 15:57
 10/18 A kérdező kommentje:
7hkm köszönöm. Reményt adtál, de nem akarom bele élni magam
2018. okt. 14. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!