Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek? (egy anyuka)...

Segitenetek? (egy anyuka) lent a tobbi

Figyelt kérdés
van egy koraszulott babam , 1 eves lesz , szeretnenk meg egyet de nem merjuk ,mert felunk hogy ujra baj lesz ...mennyi az eselye hogy terhes maradjak ? ciklus 13 napjan vagyok . 32 napos a ciklusom 3-4 honapja ... osszejohet e a tegnapi egyuttletbol vagy nem ?koszonom

2018. okt. 14. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Összejöhet persze. Végülis most szeretnéd vagy nem?
2018. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért lett koraszülött? Mert ettől is függ, hogy vállalnék-e új babát. Méhnyak elégtelenségre pl vannak jó módszerek, csak sok helyen nem ismerik őket. Vagy valami fertőzés indította be? Esetleg toxémia volt? Én az alapján mérlegelnék, hogy van-e lehetőség rá, hogy elkerüljük a koraszulest.
2018. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosabbat lehetne tudni ha vezetnél hőgörbét vagy használnál ovu tesztet. Nekem is 32 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 18. ciklus napon. Pénteken voltam nődokinál, azt mondta hogy még az nap vagy szombaton lesz ovum. Szóval nekem a 16-17. nap van ovum 32 napos ciklussal. Persze nem vagyunk egyformák, és olvasni olyant is hogy akár 5 napig is elvannak a kis katonák odabent. :)
2018. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet tudni ...csak elment a magzatviz 24-25 hetesen .. 26 hetre szuletett... Hat most egyelore nem probalkozunk de megtortent a tegnap... Neha van igy...
2018. okt. 14. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Van így??? Érdekes.
2018. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Én azt értem, hogy az előző babád koraszülött lett. :)

De a kérdésed az volt, hogy a 12.-ei együttlétből összejöhetett e baba, én arra válaszoltam.

Ha mázlid van akkor nem volt még ovud 12.-én, de ez is egyén függő. Hány éves vagy?

2018. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom,de mondjuk 3-4 nap mulva lenne ovum akkor mar nincs esely ra ?? :) kozepes.koru vagyok
2018. okt. 14. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Értelmi színvonal...omg.
2018. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Biztosat majd csak akkor tudsz ha nem jön meg. Szerintem egy 2 hét múlva tesztelj egyet 10-es érzékenységű teszttel.
2018. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezt így senki nem tudja neked megmondani. Sógornőm mindhárom gyereke koraszülött lett, bár azért nem 26 hétre születtek.

Az első, fiú, 36. hétre született.

A második, lány, 34. hétre született, agyvérzést kapott, kicsit érdekes a beszéde, de egyéb gond nincs vele.

A harmadik, lány, 31. hétre született. Ő inkább picit alkatilag van lemaradva, akkora most 4 évesen, mint az én 2 éves lányom, sőt súlyra kb. 10 kg.

Sógornőm alkatilag olyan, hogy nem bírja a méhe, szervezete tovább kihordani, táplálni a babát.

2018. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!