Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik hónapra jött össze a...

Hányadik hónapra jött össze a kisbabátok?

Figyelt kérdés

Symicia gyógyszert szedtem 18 éves korom óta. Itt az idő a babaprojektre, most szeptember 20-án vettem be az utolsót, 24-én megjött. Minden második nap együtt vagyunk, iszom a cickafark teát, és mostanában elkezdett a mellem fájni, viszketni. Ilyen menzesz előtt sem volt még. 23-án nem várom, ma teszteltem, mert nem bírok már magammal és negatív. Nektek hány hónap volt a teherbeesés?

24/l



2018. okt. 15. 15:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Az első 6 év. A második a második hónapban megfogant.
2018. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
A harmadik hónapban jött össze az első. A másodikkal most probalkozunk először, 24en nem várom :) írj majd!
2018. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

6 hónap

2 hónap

1 alkalom

2018. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok! :) Azt mondják, a fog gátló után nagyobb a teherbeesés esélye, most ebben reménykedem én is. 2. Neled is sok sikert, szurkolok! :)
2018. okt. 15. 15:50
 5/38 anonim ***** válasza:
Az első nem tervezett volt, egyszer nem védekeztünk és "meglett a baj", a másodikkal 3x voltunk együtt a pozitív teszt előtt
2018. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekünk első kislányunk elsőre sikerült. Most két éves. Szeretnénk kistesót de nem jön 5. Hónapunk most. Nagyon félek izgulok. Szurkolok nektek. :)
2018. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Az elsőnél abbahagytam a fogamzásgátlót és következő hónapban nem jött meg. Most a kistesoval ebben a hónapban kezdünk próbálkozni, majd kiderul. :)
2018. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

2es vagyok, hajrá csajok!! 😊😊

Kerdezo igen, barátnőméknek azonnal jött a baba fog. gátló után :) drukkolok!! De amúgy se csüggedj ha most esetleg nem, majd jön utána 😍

2018. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Nekünk az első alkalomkor összejött, nem terveztük így alakult, de nem bántuk meg. Most a kistesóval próbálkozunk ez volt az első hónap. Ezen a héten kiderül.


Sok sikert mindenkinek!

2018. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Utolsó. Szurkolok!
2018. okt. 15. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!