Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után mennyi idő?...

Vetélés után mennyi idő? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok,nekem agusztusban volt egy vetelesem a 8. hetben,már megvolt az első menstruációm utánna,azt szeretném tőletek kérdezni ,hogy aki már volt így mennyi idő után sikerült újra teherbe esni,és így a peteerest,hogy szamoljam,vagy is ugyan úgy mint az előtt mert vetélés előtt 30-31 napos ciklusaim voltak,viszont az első menzesz 35napra jött meg vetélés után. És picit osszezavarodtam.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!


2018. okt. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a vetélés előtt 30 napos ciklusaim voltak. 28 napra jött meg. Utána 27. Majd 26,úgyhogy lövetem sincs sikerül e így a megfelelő időpontban együtt lenni.

Ez a második próbálkozós hónapunk. Az előző terhesség is 2. volt. Kíváncsi vagyok sikerült e vagy sem.

A régi bitang peteérésemet sem érzem,szinte alig jelzi a testem.

2018. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Januarban volt egy missed ab-om a 10 hetben, amit muvileg fejeztek be. Februarba, 30 napra a mutet utan megjott az elso verzesem. Majusba teszteltem ujbol pozitivat, de a vegen kiderult, hogy kemiai volt. Most ujbol probalkozunk.

Ahogy az elso is irta, a mutet ota en sem erzem, hogy mikor van peteeresem, pedig elotte mindig ereztem.

2018. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20. héten volt a vetélésem. Utána 8 hét múlva jött meg először, majd volt egy méhműtétem, ami után 2 ciklust ki kellett hagynunk. A ciklusaim 28 naposak lettek -terhesség előtt rendszertelen volt. Mindezekkel együtt, a vetéléstől számítva a 7. hónapban sikerült ismét.
2018. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,én nem ereztem a peteeresem,viszont tudtam a testem jelzeseibol,viszont már nekem sem jelez...ezért kérdeztem,mert azt hittem csak én vagyok így ezzel osszezavarodva. De mindenek ellenére köszönöm nektek a valaszaitokat!! 3-mas gratulálok neked ! :) Remélem lassan majd nekünk is sikerül újból,és a többieknek is :)
2018. okt. 16. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Márciusban volt missed ab.om. 5. héten jött meg. Utána 31 napra, 28 napra, majd 25 napra és ismét 28 napra. 5ször már nem jött meg, most vagyok 10 hetes.
2018. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a valaszod Utolsó,és jó babavarast kívánok neked és sok egészséget!
2018. okt. 16. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!