Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki teherbeesett direkt, a...

Valaki teherbeesett direkt, a párja beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés

Egyre több platformon találkozok ezzel a jelenséggel, egyre több férfi ismerősömtől hallom, hogy a barátnője "direkt esett teherbe". Számomra ez furcsa, érdekelne, hogy van-e itt olyan nő, aki csőbe húzta a párját? Miért tette, hogyan tudta megoldani? Mi vitte erre a nemesnek nem mondható tettre? Elért vele valamit?

Előre is köszönöm!



2018. okt. 16. 08:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Kíváncsi vagyok, bevallja-e valaki? Mert sok ilyen van, bombabiztos módszernek tartják...
2018. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Egy kolléganőm megtette, de ott is hagyta a barátja.
2018. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok, el se tudom képzelni, hogy juthat ilyen valakinek az eszébe.. azért ide írtam ki, mert név nélkül talán jobban vállalják
2018. okt. 16. 08:33
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
1_es vagyok. Annak idején az én egyik kolléganőm is megtette, a pasi az akkori Nyugat-Németországig meg sem állt.
2018. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

A mi barati korunkben harom ilyen no van. Ebol az egyik par hazasok, de meg a ferj vart volna, mert egy ket evet meg epitette volna a karrierjet ami sok lemondasal jar es sokkal tobb munkaval(tulorazas,uzleti utak, stb..) A feleseg szandekosan, a pasi tudta nelkul leallt a fogamzasgatloval. Hat... a no lassan szulni fog, a pasi is nagyon varja a babat. Viszont lattom a ferjen, hogy megvaltozott a viselkedese a csajal szemben. A ferjemnek annyit mondott egyszer hogy ugy erzi, mintha valamit elvett volna a no tole, a hazassaguktol. Valojaban ez igy is van! Elvette tole a dontes jogat a sajat elete folott igy elveszet a bizalma is a no fele.

Nem tudom megerteni az ilyen noket, hogy megis mit gondolnak, mi van a fejukben de egy biztos, hogy komoly baj van veluk.

Szamomra aki szandekosan, a ferfi tudta nelkul ejti magat teherbe az feler egy eroszak sulyossagi szintjeig.

2018. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez egyszerűen aljas, hazug cselekedet.
2018. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Ezek a rossz a ku*v*k hogy megtarsak maguk mellet az embert.
2018. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Én is ismerek két ilyen nőt. Azt hazudták hogy szedik a gyógyszert. Mind a két kapcsolat olyan se veled se nélküled volt, együtt is voltak meg nem is. A nők azt hitték ha terhesek lesznek, majd végre teljes értékű társak lesznek, "felvállalják" a kapcsolatot majd velük. Egyik sem lett így. A gyerekek megszülettek, de apuka azon túl hogy fizet, nem csinál semmit a gyerekkel, sőt mind a két pasinak van "igazi" családja.


Én nem török senki feje fölött pálcát, aki ilyet csinál, de egy kiszámíthatatlan pasival ezt megcsinalni elég szemétség, ha az tényleg nem akarja igazán a nőt se, nemhogy gyereket tőle.

Esetlegesen egy olyan házasságba tudom elképzelni TALÁN ezt, ahol jó a kapcsolat, amúgy térvben van a baba, és sokszor szó is esik róla, ahol téma, és ahol csak egy kis bátortalanság az oka a gyerekvállalás halogatásnak.

2018. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos igen!!!!

Egyik volt legjobb baratnom veszitettem el ez miatt.

En probaltam lebeszelni rola de hiaba. Parja varni akart meg de o nem.

Szitu az o elmeselese szerint aktus utan 5percel ugy csinalt mint ha o dobna ki az ovszert de nem dobta el hanem bevitte magaval a wcre es fecskendo segitsegevel magaba juttatta. Plusz szamolt peteerest ,szoval nagyon ott volt a temaba.

Ez miatt en nagyon lecsesztem gusztustalannak tartottam az egeszet. Mondtam nem is lehet igy terherbeesni. Racafolt mert mar 5 honapos terhes ,a parja iszonyat orul a babanak. Velem megszakitott minden kapcsolatot mondvan nem alltam mellette elegge. Sajnalom mert szinte testveri kapcsolat volt. Hat ennyi.

2018. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
A lepontozásokból látom, hogy több ilyen hölgy is olvassa a fórumot. Gratulálok!
2018. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!