Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódás?

Lehetett beágyazódás?

Figyelt kérdés

Rossz helyre írtam az előző kérdést bocsi


Szóval

6án voltun együtt. Péteresem csak 10én volt számolásom szerint. Viszont 11én erős szúrást ereztem a méhem bal oldalán.



Sajnos ez a hónap nem úgy jött össze ahogy akartuk de vajon lehetett az?



2018. okt. 16. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan. 6.án voltatok együtt, 10.én voltál termékeny és most az a kérdésed, hogy 11.én érezhetted e a beágyazódást?


Én úgy gondolom, hogy a vélt ovud volt 10.én, a szúrás, amit 11.én éreztél az volt a tüszőrepedés.


A beágyazódás a következő esedékes mensi körül lesz, ami valószínűleg meg fog jönni neked, mert nagyon extrém esetben életképes egy spermium 5 napig.

2018. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Elhiszem, hogy nagyon akarod, de ha te is tudod, hogy ez a hónap nem úgy jött össze, akkor miért agyalok túl?
2018. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha késik majd kiderül. Addig minden csak felesleges találgatás.
2018. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom tudom lányok csak ez már a nagyon sokadik hónap és az ember ilyenkor mindenbe kapaszkodik. :( szúrás után is voltunk együtt de azt el is felejtettem 😅 most néztem a naptárat mert írom bele.

32 vagyok nagyon szeretnénk már.. :(

2018. okt. 16. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A beágyazódás aktus után ha megtermékenyült a petesejt, 10-12 nap. Szóval nem az miatt szurkált a hasad, hanem az ovu miatt.
2018. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!