Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan, aki ugy...

Van koztetek olyan, aki ugy esett teherbe, hogy tudta, a parja nem fog orulni, ki fog akadni? Hogyan talaltatok a dolgot?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok es nem tudom hogy mondjam meg a paromnak. O mar 33 en 28 eves vagyok, 10 eve egyutt vagyunk. En orulok, de az o reakciojatol felek, tudom, hogy o nem akar. En akartam, ezert ugy dontottem, hogy abbahagyom a fogamzasgatlot egy evvel ezelott. Elmondtam neki, hogy nem szedem, hogy ne vagjam ot at. Azzal erveltem, hogy o nem akar babat, en igen, igazsagtalansag fogamzasgatlot szedni, en meg akarom adni az eselyet annak, hogy hatha becsuszik. O egy eve nem elvez belem, szexualis eletunk azota is igyanugy rendszerezes es izgalmas, semmi baj nincs a kapcsolatunkkal, ennek kapcsan sem. Egyszeruen csak nem akar gyereket. Egyebkent konkret ervei nincsenek, hogy miert nem. Szerimte a gyerek nyug.

Ossze szeretnem szedni a gomdolataimat es elmondani, hogy mit erzek, de felek, hogy le fogok blokkolni es majd o veszi at a beszelgetes iranyitasat. Nem tudom, hogy hogyan kommunikaljam le a dolgot.


2018. okt. 16. 14:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Aki nem akar, az védekezik. Aki meg nem foglalkozik a témával, az úgy jár, mint most ez a férfi, egy szitu közepén találja magát a felelőtlensége miatt.


(Az más kérdés, hogy sosem szülnék olyannak, aki nem akarja a gyerekünket. Nincs meg hozzá a gyomrom.)


Nem fogod tudni jól lekommunikálni a dolgot, mert évek óta előre sem tudjátok megbeszélni. Most sem lesz ez másképp, nehogy csalódás érjen!

2018. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Miért raboltatok eddig egymás idejét? Szerintem ez nem kapcsolat. Egy nulla.
2018. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, miért nevezed a párodnak azt, aki:

-kifejezett kívánsága ellenére csakazértis teherbe ejteted magad

-reagálhat úgy, hogy tartasz tőle?

2018. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább azon gondolkodnék, hogy fel tudom -e nevelni egyedül.
2018. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

Ketteske nyugodtan engedd el ezt a hatarozott kerese szoveget. Aki hatarozottan nem akar gyereket az hatarozottan gumit huz akkor is, ha azt mondjak neki, hogy gyogyszert szednek. Aki meg tisztaban van vele, hogy nem szed gyogyszert az akit dugggogat az igy jar.

Az, hogy nem vedekezett ket dolgot jelenthet:

1.nem banja, ha megig gyerek

2018. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

1.megis gyerek lesz

2.hulye biologiabol

2018. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

Te ismered a párodat.

Én tudom az enyémről, hogy ha az akarata ellenére teherbe esnék, akkor azonnal megmutatná a kijáratot. De azt is tudom, hogy ha nem akarna, akkor felhúzná a gumit...

2018. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem itt nem az a gond, hogy hogyan mondod el neki, hanem hogy hogyan fogod egyedül felnevelni a gyerekedet.
2018. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akar gyereket, akkor miért nem védekezett?
2018. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
Gondolkodtál már azon, mihez kezdesz, ha a párod választás elé állít? Mert ilyenkor gyakori, hogy azt mondják, vagy abortusz, vagy neveld egyedül...
2018. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!